שאלות ותשובות נפוצות

בדף זה תוכלו למצוא מגוון של שאלות ותשובות נפוצות שיוכלו לסייע לכם בעבודתכם עם מערכת טיפולוג.
אנא לחצו על השאלה בכדי לראות את התשובה.

מתחילים

טיפולוג הינה תוכנת “ענן” אינטרנטית המאפשרת לנהל כל מרפאה, מרכז טיפולי או קליניקה פרטית בצורה מאובטחת, ידידותית ויעילה תוך עמידה בצרכים המשפטיים, העסקיים והמקצועיים שלכם. מערכת טיפולוג קיימת מ-2008, ופותחה מיומה הראשון בשיתוף מטפלים ולמען מטפלים, כדי שניהול הקליניקה או המרפאה יהיה אינטואיטיבי, מהיר ופשוט.

בין אם אתם רופאים אורתופדים, פסיכיאטרים או נוירולוגים, יש לנו מערכת מודולרית שמאפשרת התאמה אישית לכל צורך, כך שתוכלו להזין ביעילות את כל המידע על המטופלים שלכם.
כרופאים, תוכלו לנהל יומן רופא אוטומטי, להדפיס מרשמים, לבחור מתוך רשימת תרופות מקיפה ומותאמת אישית ולשלוח שאלונים למטופלים במערכת מאובטחת ישירות אל הטלפון הנייד שלהם.

רוב המערכות של קופות החולים מהוות מערכת ניהול חשבונות המאפשרות ממשק ניהול תשלומים מול קופת החולים. טיפולוג מהווה מערכת משלימה למערכת קופת חולים. בטיפולוג ניתן לתעד את תוכן הטיפולים, לשמור היסטוריית טיפולים, לנהל ספקים, יומן אישי, לנהל פעילויות נוספות מלבד הטיפול, לבצע התאמה אישית לכל סוגי הטיפולים ולבצע את כלל הפעולות מכל מכשיר המחובר לרשת האינטרנט.

מומלץ לתעד מפגשים על מנת שתוכלו לנהל בקלות את פרטי המטופלים שלכם, ולבצע מעקב שוטף אחרי תהליכי עבודתכם. כמו כן חוק זכויות החולה שחוקק בשנת 1996 קבע כי על מטפל חובה לנהל תיעוד לגבי כל מטופל, וזכותו של המטופל לקבל מידע מרשומה זו (“חוק זכויות החולה התשנ”ו-1996”, פרק ה’, סעיף 17). בנוסף, תיעוד טיפולים הוא חלק ממסגרת פוליסת ביטוח אחריות מקצועית למטפלים.

  • מערכת טיפולוג פשוטה לתפעול, ואינה דורשת ידע מוקדם מלבד ידע בסיסי בגלישה באינטרנט.
  • ניתן להתחבר למערכת דרך מחשב, טבאלט או סמארטפון.
  • דפדפן – הדפדפנים המומלצים לשימוש: כרום, פיירפוקס, וספרי.

מערכת טיפולוג מאפשרת בכל שלב לייצא את כל נתוני המערכת לקובץ אקסל. במידה והחלטתם להפסיק את השימוש במערכת, תוכלו לשמור על המחשב האישי שלכם את כל המידע שהזנתם במערכת.

מערכת טיפולוג למטפלים פרטיים מותאמת לעבודה אישית של משתמש אחד בלבד. מערכת טיפולוג למרכזי טיפול, בתי ספר למטפלים, מוסדות ועוד, הינה מערכת "מרובת משתמשים" שהותאמה לצרכיהם של ארגונים המנהלים מספר רב של מטפלים, ומכילה מגוון רחב של אפשרויות נוספות המותאמות לארגון כגון: ניהול עובדים, ניהול קשר מטפל – מנחה מקצועי, תקשורת פנים ארגונית, מודול דו"חות מתקדם ועוד.

למידע מפורט אודות מערכת טיפולוג לבתי ספר למטפלים, מרכזי טיפול, ארגונים ומוסדות.

תיעוד וחסיון

במערכת טיפולוג הושקעו מאמצים רבים לצורך אבטחת המידע המוזן והמאוחסן במערכת. כל המידע במערכת מגובה בצורה מאובטחת ומוצפנת. המערכת רשומה בפנקס מאגרי המידע במשרד המשפטים בהתאם לפרק ב' בחוק הגנת הפרטיות, התשמ"א-1981.

כן. מערכת טיפולוג הינה תוכנה רשומה (תעודת רישום 214901) לניהול יומן רופא ורישום מוקדם של מתרפאים (להלן "יומן מרפאה" הקרוי בתפריט המערכת "לוח שנה") וזאת בהתאם להוראות מס הכנסה (ניהול פנקסי חשבונות), תשל"ג-1973 תוספת ו' – ניהול פנקסי חשבונות על-ידי רופאים.

השימוש במעקב יומן רופא ובמעקב יומן המרפאה הינו פשוט ומתבצע כחלק מהעבודה השוטפת עם התוכנה. בהתאם לדרישות מס הכנסה, מרגע הפעלת השירות יתבצע מעקב אחר שינוי או מחיקה של השדות הרלוונטים ויופיעו דוחות רלוונטים בתפריט דוחות.

בהחלט. בטיפולוג קל להוסיף טיפולים זוגיים, משפחתיים או קבוצתיים. תוכלו לתעד במהירות את תכני המפגשים כך שיופיעו אצל כל חברי הקבוצה, ובמקביל להוסיף סיכומי מפגש אישיים לכל חבר קבוצה.

ניתן לייבא לטיפולוג את כלל המידע על המטפלים שלכם מכל תוכנה או מסד נתונים. 

הסטוריית הטיפולים בטיפולוג נשמרת ללא הגבלת זמן. במידה ומטופל חוזר לטיפול, ניתן להמשיך לתעד בכרטיס המטופל בהמשך לטיפול האחרון.

בקלות! טיפולוג מאפשרת הזנת נתונים בתאריכי עבר. לאחר פתיחת כרטיס מטופל, על ידי פעולה פשוטה של פתיחת טופס טיפול, ניתן לגזור ולהעתיק מכל מסמך ישירות לשדה "תיעוד הטיפול" במערכת.

הפיצ'רים שלנו

בוודאי. תוכלו להפיק חשבוניות דיגיטליות ולסלוק פרטי אשראי ישירות מטיפולוג. המערכת שלנו מתממשקת עם חשבונית ירוקה או INVOICE4U. תוכלו להפיק חשבוניות ישירות מסיכום המפגש, לעקוב באופן שוטף אחר ההכנסות והחובות של המטופלים שלכם, ואף לשלוח לינקים מהירים לתשלום החובות.

בהחלט. ניתן ליצור מכתבים עבור גורמי חוץ (קופות חולים, חברות ביטוח ועוד) וזאת באמצעות הוספת טקסט חופשי או מובנה, שיוך טקסטים מסיכום המפגש הנוכחי או ממפגשי עבר.

ניתן לסנכרן בקלות את לוח השנה שלנו עם יומן Google ולצפות במועדי הפגישות שקבעתם במערכת, כמובן תוך שמירת חסיון מידע על המטופלים. המערכת מאפשרת ניהול לוח שנה מלא באישור מס הכנסה. תוכלו לקבוע פגישות, לצפות בכרטיס המטופלים, לשבץ לחדרים, לצפות במספר יומנים במקביל ולשלוח מהיומן תזכורות למטופלים ב-SMS באופן מהיר ופשוט.

קראו עוד על הפיצ'רים בטיפולוג.

 ניתן להגדיר מחירון ברירת מחדל, מחירון שונה בהתאם לסוג מפגש או למטופל ספציפי, וכן להגדיר מחירון לסדרת מפגשים.

במערכת טיפולוג קיים מערך הרשאות מתקדם ומותאם למקצוע הטיפולי. ניתן להגדיר לכל משתמש את ההרשאה המתאימה (למשל: מזכיר/ה, מטפל/ת, מדריכ/ה או מנהל/ת). כמו כן ניתן למנוע צפייה בתיעוד הרפואי לעובדי אדמיניסטרציה.

כן, תוכלו לנהל את כלל הפעילויות שלכם מול ספקים או גורמים מממנים כגון קופות חולים, משרד הבטחון ועוד, מקומות טיפול נוספים וכן מול גורמים שיווקיים. 

בהחלט. לטיפולוג לוח מודעות המאפשר עריכה, ניהול והצגה של מודעות מתחלפות לכלל משתמשי המערכת בארגון או לפונקציות בודדות שניתן להגדיר בעת כתיבת המודעה.

מערכת טיפולוג מציעה מגוון רחב של אפשרויות הניתנות להתאמה אישית עבור מרבית תהליכי העבודה בארגון. כמו כן, כמערכת מובילה בתחום ניהול המרפאות והקליניקות בישראל היא ניתנת לפיתוח והוספת מודולים בהתאמה לצרכי הארגון הספציפיים שלכם.

בצוות שלנו תמצאו מנתחי מערכות מקצועיים שישמחו להיפגש אתכם ללא התחייבות על מנת לאפיין את ההתאמה הדרושה ולהציע מגוון רחב של אפשרויות פיתוח. אפשרויות לדוגמה:

  • התממשקות לתוכנות  ERP כדוגמת: פריוריטי, SAP וכו'
  • התממשקות לתוכנות בילינג והנה"ח כדוגמת חשבשבת, רווחית וכו'
  • פיתוח מודולים ייעודיים לפי דרישת הלקוח.
לקוחות יקרים, הנכם מוזמנים תמיד לגלוש בפורטל העזרה שלנו ולחפש פתרון לשאלתכם :  support.tipulog.co.il 

לא מצאת תשובה? שלחו לנו שאלה ונחזור אליכם בהקדם