שאלות ותשובות נפוצות

בדף זה תוכלו למצוא מגוון של שאלות ותשובות נפוצות שיוכלו לסייע לכם בעבודתכם עם מערכת טיפולוג.
אנא לחצו על השאלה בכדי לראות את התשובה.

מומלץ לתעד טיפולים על מנת שתוכלו לנהל בקלות את פרטי המטופלים שלכם, ולבצע מעקב שוטף אחרי תהליכי עבודתכם. כמו כן חוק זכויות החולה שחוקק בשנת 1996 קבע כי על מטפל חובה לנהל תיעוד לגבי כל מטופל, וזכותו של המטופל לקבל מידע מרשומה זו ("חוק זכויות החולה התשנ"ו-1996", פרק ה', סעיף 17http:/www.health.gov.il)בנוסף, תיעוד טיפולים הוא חלק ממסגרת פוליסת ביטוח אחריות מקצועית למטפלים.

טיפולוג מתאימה לכל סוגי בעלי המקצוע העוסקים בטיפול באופן פרטי, בתי ספר למטפלים, מרכזי טיפול, ארגוני מטפלים, מוסדות ועמותות. בזכות היותה מערכת כללית לניהול ותיעוד אישי של קשר מטפל-מטופל, ובזכות תמיכתה בתבניות תיעוד טיפולים מותאמות אישית, מתאימה המערכת לכל יישות טיפולית כדוגמת פסיכיאטרים, פסיכולוגים, מטפלים בהבעה ויצירה, מטפלים פרא-רפואיים, מטפלים ברפואה משלימה, עובדים סוציאלים, מאמנים אישיים ועוד.

במערכת טיפולוג הושקעו מאמצים רבים לצורך אבטחת המידע המוזן והמאוחסן במערכת. כל המידע במערכת מגובה בצורה מאובטחת ומוצפנת.המערכת רשומה בפנקס מאגרי המידע במשרד המשפטים בהתאם לפרק ב' בחוק הגנת הפרטיות, התשמ"א-1981.

מערכת טיפולוג מאפשרת בכל שלב לייצא את כל נתוני המערכת לקובץ אקסל. במידה והחלטתם להפסיק את השימוש במערכת, תוכלו לשמור על המחשב האישי שלכם את כל המידע שהזנתם במערכת.

  • מערכת טיפולוג פשוטה לתפעול, ואינה דורשת ידע מוקדם מלבד ידע בסיסי בגלישה באינטרנט.
  • דפדפן – הדפדפנים המומלצים לשימוש: כרום, פיירפוקס, וספרי.

מערכת טיפולוג למטפלים פרטיים מותאמת לעבודה אישית של משתמש אחד בלבד. מערכת טיפולוג למרכזי טיפול, בתי ספר למטפלים, מוסדות ועוד, הינה מערכת "מרובת משתמשים" שהותאמה לצרכיהם של ארגונים המנהלים מספר רב של מטפלים, ומכילה מגוון רחב של אפשרויות נוספות המותאמות לארגון כגון: ניהול עובדים, ניהול קשר מטפל – מנחה מקצועי, תקשורת פנים ארגונית, מודול דו"חות מתקדם ועוד.

בקלות! טיפולוג מאפשרת הזנת נתונים בתאריכי עבר. לאחר פתיחת כרטיס מטופל, על ידי פעולה פשוטה של פתיחת טופס טיפול, ניתן לגזור ולהעתיק מכל מסמך ישירות לשדה "תיעוד הטיפול" במערכת.

רוב המערכות של קופות החולים מהוות מערכת ניהול חשבונות המאפשרות ממשק ניהול תשלומים מול קופת החולים. טיפולוג מהווה מערכת משלימה למערכת קופת חולים. בטיפולוג ניתן לתעד את תוכן הטיפולים, לשמור הסטוריית טיפולים, לנהל ספקים, יומן אישי, לנהל פעילויות נוספות מלבד הטיפול, לבצע התאמה אישית לכל סוגי הטיפולים וגישה מהירה מכל מחשב המחובר לרשת האינטרנט.

הסטוריית הטיפולים בטיפולוג נשמרת ללא הגבלת זמן. במידה ומטופל חוזר לטיפול, ניתן להמשיך לתעד בכרטיס המטופל בהמשך לטיפול האחרון.

בהחלט. לטיפולוג לוח מודעות המאפשר עריכה, ניהול והצגה של מודעות מתחלפות לכלל משתמשי המערכת בארגון או לפונקציות בודדות שניתן להגדיר בעת כתיבת המודעה.