רופאים ומרפאות ממליצים על המערכת

Screenshot_2

תנאי חשוב להצלחתה של מרפאה פרטית בעולם הדיגיטלי הינו מערכת ניהול מרפאה המצויה בענן, המאפשרת גישה בטוחה למידע מכל מקום, בכל שעה ומכל מכשיר. 

לאחר מחקר מעמיק של הפתרונות המצויים בשוק בחרתי בטיפולוג והייתי מהרופאים הראשונים שהחלו להשתמש במערכת. מאז עברו כשנתיים וחצי ואני יכולה לומר בביטחון שהבחירה בטיפולוג הוכיחה את עצמה מעל ומעבר למצופה. המערכת האינטואיטיבית והממשק הידידותי עונים על כל הצרכים של מרפאה כירורגית מודרנית ומאפשרים לי ולצוות המרפאה להתנהל מול מטופליי בקלות וביעילות, גם בימים עמוסים במיוחד ולהעניק להם את הרפואה והשירות האיכותיים להם הם ראויים.  

ממליצה בחום!

ד״ר אסתר רובינראוט

אורטופדית מומחית כף יד ומנתחת כף יד בכירה https://kafyad.co.il

ELENA

כמנהלת ומקימה קבוצות רופאים ומרפאות בארץ ובחו"ל אני מטמיעה את טיפולוג בכל מרפאה ולכל רופא פרטי. טיפולוג מספקת אתר כל צרכי הרופא בדיוק ובפשטות מטפסי סיכום חכמים שחוסכים לרופא זמן רב ועד לניהול הקליניקה כולה על כל היבטיה.
ממליצה בחום לכל מרפאה!

ילנה מאלט

מקימה מרפאת אופל מדיקל, מנכ"לית ובעלים E.M.A.S

Screenshot_1

לאחר ברור מעמיק החלטתי שניהול מרפאתי (זימון תורים וניהול תיקי מטופלים) יבוצע ע"י מערכת טיפולוג. בכל מערכת מחשוב מסוג זה 2 עקרונות חשובים:

1. מערכת נוחה, קלה לשימוש ויציבה.

2. שרות ותמיכה לבעיות שצצות והתאמות למשתמש סופי.

כשנה אני משתמש במערכת ונוכחתי לדעת שאכן העקרונות שצוינו מתקיימים.

פרופ. בני נגריס

מומחה למחלות א.א.ג

Screenshot_1

חיפשתי מערכת שתתן לי את המענה הטוב והמודולארי ביותר לעבודה בקליניקה הפרטית שלי לרפואה אסתטית. לאחר סקר שוק והשוואה מול המערכות הגדולות החלטתי לבחור בטיפולוג ממספר סיבות מרכזיות:
1 – המערכת מודלוארית להפליא וניתן לעצב אותה על פי הצרכים האישיים של כל מטפל ולפי תחום התמחותו הרפואית.
2 – ניתן לגשת למערכת מכל מקום (גישה אונליין).
3 – צוות הפיתוח והתמיכה מקצועי ביותר ופתוח להצעות ושידרוגים.
אני עובד עם טיפולוג כבר יותר משנה, ובהשוואה למערכות דומות בשוק המחשוב הרפואי אין לי ספק שמדובר במערכת מובילה. מומלץ בחום!

ד"ר אורי וייסמן

רופא משפחה ובעל קליניקה לרפואה אסתטית https://www.orimd.co.il