ניהול יומן רופא ממוחשב ויומן פגישות עם טיפולוג

עבודה נכונה עם טיפולוג חוסכת לכם את הרישום הידני בספר יומן רופא ומאפשרת לכם לשבץ תורים ביומן הפגישות בצורה המקובלת על רשות המיסים בישראל.  

השימוש בטיפולוג כיומן רופא ממוחשב הינו אוטומטי ופשוט ומתבצע כחלק מהעבודה השוטפת ולכן הוא נוח וחוסך זמן רב וכאב ראש מיותר לכם ולרואה החשבון שלכם.

רוצים להתנסות עכשיו ביומן הרופא הממוחשב ל-30 יום ללא התחייבות? צרו קשר או הירשמו ונשמח ללוות אתכם בדרך הקלה לניהול הקליניקה!

ננסה לעשות קצת סדר במושגים

רבים מתבלבלים בין המושג "יומן רופא" המחוייב ע"פ הוראות מס הכנסה ובין "יומן זימון תורים" שבו קובעים את הפגישות המתוכננות של המטופלים שלכם ( Calendar או "יומן פגישות" או "לוח שנה" ). אלו שני מושגים שונים לחלוטין אך הכרחיים עבור רובכם בניהול הקליניקה ולכן רשות המיסים מפרידה בין שני המושגים ומציבה דרישות לכל אחד מהם בנפרד – גם לניהול רישום של יומן הרופא הממוחשב וגם לרישום המוקדם של הפגישות בלוח השנה.

כמו כן חשוב לציין שהפקת חשבוניות מס ושוברי קבלה בתוכנת ניהול חשבונות ממוחשבת אינה תחליף לניהול יומן רופא! מדובר בפעולות משלימות אך שאינן מכילות את אותם הפרטים ועל כן שימו לב שתוכנה שנרשמה ברשות המיסים לניהול חשבונות לאו דווקא מתאימה לניהול "יומן רופא ממוחשב" או לניהול יומן פגישות כפי שטיפולוג מתאימה.

לקריאה נוספת אודות תוספת ו' בניהול פנקסי חשבונות על-ידי רופאים ממאגר "נבו" לחצו כאן

איך זה עובד?

כאמור מערכת טיפולוג הינה תוכנה רשומה (תעודת רישום 214901) לניהול יומן רופא ורישום מוקדם של מתרפאים (להלן "יומן מרפאה" הקרוי בתפריט המערכת "לוח שנה") וזאת בהתאם להוראות מס הכנסה (ניהול פנקסי חשבונות), תשל"ג-1973 תוספת ו' – ניהול פנקסי חשבונות על-ידי רופאים.

השימוש במעקב יומן רופא ובמעקב יומן המרפאה הינו פשוט ומתבצע כחלק מהעבודה השוטפת עם התוכנה אולם יש להיות מודעים לדרישות ואופן מימושם בתוכנה כפי שמפורט בדף הפעלת יומן הרופא בתוכנה עצמה. מרגע הפעלת השירות יתבצע מעקב אחר שינוי או מחיקה של השדות הרלוונטים ויופיעו דוחות בתפריט דוחות בהתאם לדרישות מס הכנסה.

"רישום מוקדם של מתרפאים" - שם מוזר ליומן פגישות ושיבוץ תורים

בהתאם לסעיף 4 – רישום מוקדם של מתרפאים הוראות תש"ם-1980 ניתן להשתמש בלוח השנה של טיפולוג לצורך רישום מוקדם של מתרפאים אשר לפיו נקבעים התאריך ושעת הביקור. היומן מאפשר שמירת לוג שינויים ו/או מחיקה לכל אירוע ומציג את כל השינויים והמחיקות בדוח המתאים לפי הוראות רשות המיסים.

טיפולוג מתאימה לכל עסק רפואי / טיפולי ולכל גודל קליניקה:

טיפולוג למרכזי טיפול

ניהול הרשאות מתקדם, שיבוץ חדרים ומשמרות, אחידות בסיכום המפגשים, ניהול חשבונות והתחייבויות, התייעלות וחסכון בזמן כל הארגון תחת מערכת מידע אחת!

טיפולוג לרופאים ומרפאות

יומן רופא ממוחשב, טפסי סיכום חכמים החוסכים זמן! הפקת מרשמים בקליק, לוח שנה כולל אישורי הגעה להפחתת NO SHOW ראש שקט בקליניקה יעילה!

טיפולוג למטפלים יחידים

אנחנו יודעים שאתם מעדיפים לעסוק בטיפול ולא בניהול עסק... לכן טיפולוג כאן בשבילכם
כדי שתוכלו לקבוע, לתעד ולגבות בקלות
כל הקליניקה בכף ידכם!

הגעתם עד לכאן? אז השאירו פרטים ונספר לכם עוד...​

30 יום ללא התחייבות!

למה לבחור את טיפולוג לקליניקה שלכם?

קלה ואינטואיטיבית לשימוש

לא רק אנחנו חושבים כך - גם הלקוחות שלנו אומרים זאת 🙂 טיפולוג קלה ונוחה מאד לשימוש והטמעה ואינה דורשת שום ידע מוקדם מלבד גלישה באינטרנט מכל מכשיר. לצפייה במסכי המערכת.

מגובה ומאובטחת בעלת תקן ISO-27799

טיפולוג עומדת בתקנות הרשות להגנת הפרטיות ובעלת תקן בינלאומי ISO-27799 מטעם מכון התקנים. התוכנה מגובה באופן שוטף וכוללת אפשרות של שמירת טיוטא בעת נפילת אינטרנט. לצפייה בדף אבטחת מידע.

שירות לקוחות מסביב לשעון וליווי מלא בהטמעה

שירות הלקוחות שלנו כולל מענה אנושי 24/7 למקרים דחופים ותמיכה טכנית הכוללת הדרכות אישיות וליווי בהטמעה בשעות הפעילות.

התאמה לכל גודל קליניקה / מרפאה

טיפולוג מיועדת לכל גודל קליניקה / מרפאה בין אם אתם עובדים לבדכם או אם שותפים, בין אם הנכם מרפאה, מרכז טיפולי, עמותה, מוסד או ארגון.

נגישות מכל מקום 24/7

טיפולוג זמינה 24/7 מכל מכשיר המחובר לרשת האינטרנט: סמארטפון, טאבלט, מחשב נייח ונייד מכל מקום ובכל זמן.

התאמה אישית מודולרית

התוכנה ניתנת להתאמה אישית עבור כל גודל קליניקה וכל מקצוע טיפולי לרבות טפסי סיכום ותבניות תיעוד. אנו נלווה אתכם בהגדרות המערכת כך שיתאימו בדיוק לצרכים המקצועיים שלכם.

נשמע מתאים נכון? השאירו פרטים ונשמח לנספר לכם עוד...

30 יום ללא התחייבות!