מן העיתונות – על טיפולוג במדיה

ניהול קליניקה מתקדם: עסקית, מקצועית ורגולטורית

16/02/2020 13:48

טכנולוגית הענן מחזיקה ביתרונות רבים, הן מבחינת הניהול והתיעוד הרפואי, הן מבחינת גיבוי הנתונים ואבטחתם והן מבחינת ההתנהלות העסקית השוטפת. השלכותיה החיוביות של טכנולוגיה זו באות לידי ביטוי בניהול הקליניקה של המאה ה-21 – כאשר מטפלים מתחומי הרפואה השונים מסתייעים בכך בעבודה היום-יומית שלהם. בעשורים האחרונים, נכנסו לעולם הרפואה, הרווחה והטיפול תוכנות לניהול מטופלים וניהול תיקים רפואיים, כאשר בעשור האחרון תוכנות הענן הולכות ותופסות תאוצה – ומובילות מהפכה.

ניהול קליניקות בטכנולוגיית ענן

23/12/2019

בעשור האחרון, ניהול קליניקות רפואיות ופסיכולוגיות הפך לפשוט ויעיל בהרבה. בין אם אתם עוסקים כרופאים, פסיכולוגים קליניים, עובדים סוציאליים, פיזיותרפיסטים או מרפאים בעיסוק כחלק ממרפאה או מרכז רפואי גדול, ובין אם אתם מנהלים קליניקה קטנה במסגרת אחד ממקצועות הטיפול – יש באפשרותכם לנהל את העסקים שלכם בהצלחה וביעילות רבה. זאת, תוך יישום פתרונות טכנולוגיים מתקדמים.

הכירו את התוכנה שמכניסה את ענף המטופלים לענן של המאה ה-21

22/03/2018

אחת הבעיות הגדולות של תחום בריאות הנפש הוא התיעוד של דברי המטופלים והשמירה על הסודיות. מיזם חדש בשם טיפולוג רוצה לפתור אותה. יותר מ-30% מהישראלים מבקרים אצל פסיכולוג. האפשרות לצאת למסע ברכבת הרים, שבה נמצאים בשאר הקרונות כל הצרות, הסודות, ולרוב גם הצדדים האפלים של נפש האדם, הוא דבר מרתק. אחד הכללים לנסיעה בטוחה על הכביש הוא להעביר את כלי הרכב טסט מדי שנה. הסיבה היא כמובן להבטיח את בטיחותו ולמנוע תקלות בזמן אמת. כמו ברכב, גם במסעות נפש האדם יכולות להתרחש לעתים תאונות.

"הוא התעורר בשירותים של המועדון עם מכנסיים מופשלים"

03/09/2017 12:30

"הוא פירש את זה אחרת", "זה לא באמת היה אונס": אלו משפטים שעלולים לצוף בתיקי אונס ופגיעות מיניות בקהילה הלהט"בית, כשנוצר ערבוב בין עובדות לבין חוויות אישיות של מתלוננים בעבר ובהווה. כיצד מטפלים מתמודדים כיום עם הנושא, ואיך הדבר יכול לסייע גם בקהילה הגאה? תוכנה ישראלית בשם טיפולוג באה לעשות סדר וצדק

סודות בעירבון מוגבל

23.03.2018, 8:39

מה אפשר לעשות כדי שמה שסיפרנו לפסיכולוג לא ידלוף? אם המטפל שלכם מסכם את הפגישות בקובץ WORD או ב"גוגל דרייב", הוא מסכן את הפרטיות שלכם – ועובר על החוק | בעולם שבו מאגרי מידע נפרצים תדיר, גם הרישומים על הסודות הכי כמוסים שלנו יכולים לצאת החוצה.

בא לבקר במאורת הנמר: יאיר אילן, מנכ"ל טיפולוג

03/09/2017 12:30

לפני ימים אחדים בא לבקר במאורת הנמר יאיר אילן, מנכ"ל טיפולוג (מבית קליניקליקס) – חברה המפתחת תוכנת ניהול בענן למקצועות הטיפול והרפואה. תוך כדי השיחה על טיפולוג הספקנו לדבר גם על כושר ושעוני ספורט, מצלמות וצילום, הפקות אירועים, אתרי וורדפרס, אנשים ומחשבים, זוגיות בעבודה, ניהול עובדים ומה לא. "קליניקליקס הוקמה ב-2013 עם שם שיתאים למוצר בינלאומי, אך השם טיפולוג ניתן עוד הרבה קודם", סיפר לי אילן. "השם ניתן עוד ב-2009 לאבטיפוס שהקמתי עבור המקום שבו אשתו עבדה כמטפלת בעזרת בעלי חיים".

ראיון עם יאיר אילן מנכ"ל חברת קליניקליקס אודות תוכנת טיפולוג

02/04/2018

טיפולוג הינה תוכנה לניהול תיקי מטופלים בענן ונותנים "ראש שקט" לרופא ולמטפל. להרשמה לתקופת נסיון ללא כת התחייבות היכנסו לאתר: https://www.tipulog.co.il/

הגעתם עד לכאן? אז השאירו פרטים ונספר לכם עוד...​

30 יום ללא התחייבות!