מטפלים פרטיים ממליצים על המערכת

shan

אחרי שתיקי המטופלים תפחו ותפחו להם עם ניירת בלתי נגמרת, מצאתי סוף-סוף תוכנה נוחה ביותר לשימוש, במחיר סביר לכל הדעות, ששיפרה את איכות חיי באופן משמעותי. דיווחי הפגישות מאורגנים ומסודרים, כל הפרטים האישיים שמורים, אין תקלות ואין פספוסים.
ממליצה בחום לכל המטפלים!

שני אור-נוי

פסיכולוגית שיקומית מומחית, נוירופסיכולוגית קלינית

liat

מערכת טיפולוג מסייעת לי בארגון החומר באופן יעיל, ידידותי, נגיש ונוח; היא מאפשרת לי מגוון רחב של דו״חות ומעקבים שניתן גם להדפיס במידת הצורך, רישום נוח של ההליך הטיפולי שמסייע בעבודה ובהיצמדות למטרות, ובנוסף חוסכת ניירת ומקום.
ממליצה בחום רב!!!

ליאת זמיר

קלינאית תקשורת

WhatsApp Image 2019-11-27 at 10.47.27

שמי גבע איתן אני מטפל הוליסטי רפלקסולוג בכיר יש לי 2 קליניקות אני עובד עם טיפולוג התוכנה פותרת לי את כל הבעיה של ניהול העסק שליחת sms יומן מצוין אני ממליץ בחום

גבע איתן

רפלקסולוג בכיר שמתמחה בחרדות, סטרס ומועקה, חיזוק זוגי דרך הרפלקסולוגיה

Screenshot_1

אני משתמש בתוכנה כבר שנתיים וחצי. התמיכה מעולה ויוסי תמיד נותן מענה אישי ואנחנו לומדים ביחד לפתור בעיות טכניות. למשל, אני משתמש בעיקר באייפד לתעד את הפגישות. המכשיר קל ונגיש. חוויתי קושי טכני בדפדפן ספארי של אפל. יוסי הדריך אותי להשתמש באפליקציה של כרום ונפתרה הבעיה.
מאוד נגיש לי להסתובב עם האייפד וכשיש לי חלון בין פגישות, לתעד.
אני מממליץ ביום על התוכנה ועל התמיכה שמגיעה איתה.

רני יקיר

מטפל זוגי ומשפחתי ,עובד סוציאלי MSW

tal

בעקבות חשיפה לעבודה עם מערכת טיפולוג דרך מכון שדות, שהחל לעבוד עם המערכת, החלטתי להכניס את המערכת לקליניקה שלי. המערכת פשוטה וידידותית למשתמש. המערכת מאפשרת להכניס סדר וניהול טיפול, מעבר לרישומים האישיים, שאני עושה לכל מטופל, ולא נועדו לחשיפה. הרישום הממוחשב מארגן את הרישום, ומאפשר הצגת העשייה, יצור דוחות, או הגשה לבית משפט, במידת הצורך.
ממליצה לעמיתי.

טל פורטנוי

עו”ס קלינית. פסיכותרפיסטית יונגיאנית

92042464_2916091748468484_387993038984577024_n

משמעות "טיפולוג" עבורי?

סדר, נוחות, מעקב ויעלות.
לא עוד קלסרים עבי קרס,
לא עוד ניירת שלא נגמרת.
הקלדה קצרה, ויכולת נוחה לקרא ולעדכן המידע.
לקראת פגישה רבת משתתפים אני מדפיסה בלחיצת כפתור את סיכומי הפגישות, לדף אחד מרוכז, וכל המידע לפני מאורגן כרונולוגית, זמין ונוח.
עדכונים על חוב ועל תשלומים חוסכים ממני זמן וכסף,
העלאת מסמכים בהתאם לצורך,
והכל זמין ונגיש.
חייבת לציין גם את שרות לקוחות – מאוד אדיב ומיומן, שיפור ותשומת לב לדרישות הלקוח.

ממליצה מאוד!

רחלה חורש פרבדה - "רחלה בשביל ההצלחה"

הדרכת הורים, יעוץ משפחתי, אימון אישי להצלחה (גם למאותגרי קשב וריכוז), מפתחת שיטת למידה "הוראה מכוונת".

Screenshot_1

החיים עם טיפולוג הרבה יותר קלים בתור מטפלת.
קל לעקוב אחר מספר הטיפולים של כל מטופל, אחר התשלומים והחובות, ומאוד פשוט לראות את דוח הטיפולים (סיכומי טיפול) של כל אחד.


לכל מטופל אפשר להעלות קבצים הקשורים אליו, וכייף שהכל נגיש ונמצא במקום אחד. לא צריך להסחב עם תיקיות/ניילונים/קלסרים.

כל מה שצריך זה אינטרנט 🙃 (כלומר, אפשר להכנס לזה מהפלאפון, מהטאבלט או מהמחשב).
ממליצה בחום! קל לתפעול ועושה סדר!

לארה בוטו

קלינאית תקשורת

Screenshot_7

אני עובדת עם מערכת טיפולוג כ-10 חודשים. אני יכולה להגדיר את השינוי שקרה לי במרפאה, בעקבות השימוש במערכת במילה אחת – מהפיכה!
אני הייתי מהדור הישן, כזאת שרושמת כל מילה, כל פסיק.. לא יכולתי לחשוב על לוותר על התיעוד הזה. היה משהו במערכת ניהול מרפאה כזאת, שחששתי שייתפס כמנוכר, כמו רופאה בקופת חולים. ההיפך הגמור הוא הנכון! המטופלים מעריכים את העובדה שהכל ממוחשב, מתייחסים לזה כעליית מדרגה במקצועיות שלי. שום דבר כבר לא יכול ללכת לאיבוד, על אף תשאול לא יכול להישפך מים או קפה. הכל נגיש וזמין בלחיצת כפתור. שלא לדבר על השימוש בסליקה וחשבוניות. הכל מתוך אותה המערכת, וכמות הזמן שנחסכת היא אדירה ומשמעותית מאוד.
חשוב לי לציין גם את השירות של טיפולוג. מתי שהייתי צריכה, תמיד קיבלתי עזרה. בנדיבות, באריכות, עם הרבה סבלנות.

לסיכום, אני ממליצה בחום!!

מירב מזרחי

מטפלת ברפואה סינית – פוריות, ילדים ונשים http://mizchina.co.il

55

עד שהתחלתי להשתמש בטיפולוג הייתי עסוק המון בסידור קלסרים וניירת אינסופית. התכנה ייעלה לי את כל תהליך הרישום והתיעוד ואיפשרה לפנות זמן ומאמץ לדברים אחרים חשובים. הכל עובד מעולה ומכל מקום, השירות אמין ומקצועי, תמיד יש למי לפנות והתכנה עצמה מאוד נוחה וידידותית. מרגיע להפקיד ככה בידיים טובות את כל החומר הכי רגיש על המטופלים שלנו שזה דבר יקר לאין ערוך.
ממליץ בחום. חוויה אירופאית

ברק סלוצקר

פסיכולוג רפואי מומחה

quote

אני משתמשת חדשה במערכת טיפולוג.
חשוב לי לציין בראש ובראשונה את השירות האמין, האדיב והמקצועי שקיבלתי. מיד עם פנייתי לטיפולוג הוצמד לי איש קשר אליו אוכל לפנות בכל שאלה. הוא המליץ ואף התעקש שאנסה את המערכת ללא תשלום לפני הרכישה. בתקופת ההתנסות נענו כל שאלותי במהירות ובסבלנות. גם בזמן הרכישה חשתי שמתאימים את התכנית בדיוק לצרכים הקליניים שלי. ניכר שצוות מערכת טיפולוג מאמין ביעילותו ואיכותו של המוצר ובצדק. השימוש במערכת קל וידידותי, עונה על הצרכים שלי כמטפלת ומשדרג את יכולת דיווח הטיפולים.
אני ממליצה נלהבת!

אתי עמיאל

מרפאה בעיסוק , מ.ר. 14-105316

quote
מערכת טיפולוג משמשת אותנו בנאמנות זו השנה השנייה. ברצוני לציין את המקצועיות והשירות המצוין של הצוות שעונים לכל פניה ומתייחסים לכל בקשה במטרה להתאים את המערכת בצורה אופטימלית לצרכינו כמטפלים בהבעה ויצירה.

קובי קאולי

תרפיה בהבעה ויצירה
http://arttherapy.co.il

quote
כשהגיע אליי מטופל שלא היה אצלי שנה וחצי, והתחלתי לחפש את כל תיעוד הטיפולים הכתוב, בדפים בתיקייה שכבר אוחסנה במחסן ולדפדף אחורה…לקח לי כמעט שעה. הבנתי שאני חייבת להתקדם לפתרון ממוחשב ומאובטח ומאז- אני עובדת עם טיפולוג באופן רצוף. מאד מרוצה מנוחות השימוש ובכלל.

הילית מרום נחומי

רפואה סינית לנשים
http://www.yao.co.il/

quote

במהלך עבודתי כמאמנת אישית אני מחפשת את הדרך הנוחה ביותר לתעד את פגישות האימון עם לקוחותיי. ניסיתי מספר אפשרויות, קלסרים, מחברות צבעוניות, במחשב.. וזה לא ממש היה מוצלח.
כשראיתי את האתר של טיפולוג במחשב נכנסתי לראות במה מדובר, הייתה לי הרגשה שזה משהו שיכול לעזור לי – וצדקתי מאוד! מאוד נוח לי לעקוב אחר האימונים והפגישות, לרשום בכל תיק אישי את ההתרשמות שלי מהמתאמן, ההתקדמות, הפעילות לעתיד.
הכל מתועד ברור ונגיש, קל לי לעקוב בצורה מסודרת אחרי כל מהלך העבודה בצורה היקפית. אני לא ממש טיפוס של מחשבים, בהתחלה קצת חששתי שזה לא בשבילי , אבל התברר לי מהר מאוד שהמערכת מאוד ידידותית וקלה להפעלה. המחיר שווה את הסדר!ממליצה בחום!

מירי שרגאי

quote

במסגרת עבודתי כתרפיסטית באמצעות בעלי חיים אני נדרשת לתעד כל טיפול, שיחת טלפון או הדרכת הורים שאני מעבירה. בעבר הייתי עובדת עם ניירת ומתייקת בקלסרים שהלכו ותפחו ככל שעלה מספר המטופלים. מאז שהתחלתי לעבוד עם המערכת שלכם אני מרגישה שחיי הפכו לנוחים יותר, אני מקדישה הרבה פחות זמן לאדמיניסטרציה ותיוקים ויכולה להתרכז במה שבאמת חשוב- המטופלים. אני שמחה בכל הזדמנות שיש לי להמליץ לקולגות על השימוש במערכת ותמיד אומרת שעד שלא יודעים מה זה עושה לא מבינים עד כמה זה מקל על החיים. הטיפולים מתועדים, שיחות הטלפון, ההדרכות, התשלומים, יומן הטיפולים והפגישות,- הכל מסודר….. בקיצור, תענוג גדול שמחה שיצא לי להכיר ולחוות ובהחלט ממליצה!

רונית שלו

תרפיסטית באמצעות בעלי חיים
www.ronitshalev.co.il

quote

כבר שנתיים שאני מתעדת כל טיפול וטיפול במערכת טיפולוג ואין ספק שהיא הדבר האידיאלי בשבילי ….כמה שנים טובות חיפשת את הדרך שבה אוכל להימנע מקלסרים וניירת וסוף סוף מצאתי.

המערכת עושה לי סדר בעבודה וחוסכת לי המון אנרגיה בחיפוש חומרים ישנים וחדשים על מטופלים. מדהים שגם אפשר לשמור קבצים ובכך ממש לסלק את כל הניירת מהקליניקה.
מאוד מאוד ממליצה לכל מטפל!!!

אין ספק שהמערכת חוסכת המון זמן ואל תשכחו שזמן =כסף 🙂

ענבר וקסמן

ספורט תרפיסטית, מומחית בשיקום פציעות ספורט

quote

ברצוני להמליץ על שימוש במערכת טיפולוג לקהילת המטפלים.
המערכת ידידותית וקלה להפעלה וממלאה את כל הפונקציות שנדרשו לי בעבודתי כמרפאה בעיסוק.
ניתן להתאימה לצרכיו של כל מטפל לשנות הגדרות והכל בליווי צמוד של איש צוות מטעם “טיפולוג” במידת הצורך. ברצוני לציין כי נעניתי במהירות לכל מייל או פניה בטלפון ותמיד באדיבות וביעילות מירבית.

רקפת דביר

מרפאה בעיסוק, התפתחות הילד ושיקום ילדים

quote

מאז שאני עובדת עם טיפולוג, תיעוד תיקי המטופלים הפך להיות משימה נוחה ונעימה.
מכל מקום, ובכל זמן שמתאים לי, ניתן להיכנס לאתר ולבצע אינספור פעולות כמו העלאת פרטי טיפול חדש, התעדכנות בטיפול קודם, העלאת קבצים ועוד.
אז מי צריך קלסרים וניירות כשאפשר לרכז הכל במקום אחד?
ממליצה לכם לעבור לטיפולוג ולהנות כמוני

ד"ר אפרת רז

קלינאית תקשורת

quote

כמטפלת מנוסה, עברתי הרבה נסיונות ושיטות לאסוף את המידע הרבה, הדפים והמסמכים שנצברים לאורך שנות טיפול. תמיד ברגע האמת היה חסר לי הדף הרלוונטי… שלא לומר על חודשים ארוכים שלא הייתי ממלאה את יומן הרופא..
לפני כשלושה חודשים הכרתי את מערכת טיפולוג מחברה וקולגה. הבנתי שזו הדרך הטובה ביותר לאסוף ולשמר את כל הדברים ושגם אין ברירה.. זו חובה מקצועית ואתית שלי כמטפלת. העובדה במערכת לרוב פשוטה ומובנת ואם לא תמיד יש את מי לשאול. היום יש לי תחושה טובה,הכל מתועד ובכל רגע שאני זקוקה למשהו הוא זמין לי.. אני מאמינה שהארגון, הסדר והמנהל התקין של הדברים הוא נכון למטפל ולא פחות מודל נכון למטופל המבקש למצוא סדר וארגון בחייו.

בלהה שגב

פסיכותרפיסטית

11220942_1583980311872248_8856938119536733069_n

שמי ליאור גלבוע, קלינאית תקשורת עצמאית למעלה מעשור. לפני כארבעה חודשים לאחר שקראתי מספר המלצות על מערכת טיפולוג החלטתי ליצור קשר על מנת לקבל ייעוץ לבחינת התאמת המערכת לצרכים שלי. הגעתי ליוסי, וכעבור מספר דקות היה לי ברור שאני מתכוונת לנסות ולהשתמש במערכת. ראשית כל, יוסי העניק לי הדמייה והדרכה מקיפה ומקצועית. כל שאלה או ספק הכי קטן נענה במקצועיות ובאדיבות. מאז אני משתמשת בקביעות במערכת, מתעדת טיפולים, סורקת מסמכים ומנהלת לעצמי את התורים ורשימת ההמתנה. המערכת עונה לי על כל הצרכים, עד כדי כך שלא מובן לי איך התנהלתי ידנית זמן כה ממושך בלי להכיר את טיפולוג. אני ממליצה בחום לכל העוסקים בתחומים טיפוליים לנסות ולהתרשם בעצמכם, אני משוכנעת שתגלו שגם עבורכם שימוש במערכת ישדרג לכם את היומיום בכמה רמות. תודה יוסי, תודה לטיפולוג!

ליאור גלבוע

קלינאית תקשורת

quote

בהמלצת קולגה למקצוע התחלתי לנהל את רישומי הטיפולים במערכת טיפולוג ואני מרוצה מאד. המערכת ידידותית למשתמש, זמינה ונגישה. האפשרות לשמור את כל המידע על המטופלים כולל קבצים, סיכומי טיפולים ומידע אישי נוחה לי ומספקת ארגון מירבי. כמה נעים לוותר על קלסרים מלאים ועל עבודת הניירת האינסופית, ובמקרה של כתב יד לא ברור כמו שלי ברור שאני חשה הקלה…
ממליצה בחום למטפלים בתחומים שונים

אפרת רז

קלינאית תקשורת M.A.

quote

שמי קלודיה קראוס ואני פסיכולוגית קלינית מומחית לילדים ועובדת גם עם הורים,זוגות ומבוגרים. בעבודתי חשוב לי מאד לתעד את המפגשים עם המטופלים אבל כאשר יש עומס גדול ולו”ז צפוף אני לא מספיקה תמיד לרשום ולתעד. בעזרת מערכת טיפולוג התיעוד הופך להיות זמין וקל, מרבית האינפורמציה הטכנית מופיעה אוטומטית ולי נותר רק ללחוץ אנטר. אני רושמת בקלות ובזמן אמת (בסוף פגישה) את רשמי מהפגישה וראשי פרקים ועל פי הצורך חוזרת לתעוד על מנת להרחיב או להוסיף.
השימוש בטיפולוג עושה לי סדר וכבר אין לי מחברות , קלסרים או דפים מזדמנים אלא הכל שמור ומתועד בצורה מסודרת. אני יכולה להוסיף קבצים של צילומים או ציורים וזה פשוט מעולה!! חבל שלא עשיתי זאת קודם.
המחיר בהחלט סביר ונותן תמורה טובה מאד.
ממליצה בחום!!

קלודיה קראוס

פסיכולוגית קלינית מומחית לילדים

quote

מערכת טיפולוג היא בראש ובראשונה מערכת ידידותית למשתמש: נוחה לתפעול, נוחה לעדכון ומאפשרת לך להשתמש בה ב”ראש שקט”. יש בה הרבה רובריקות שמאפשרות ניהול מטופלים וביצוע עידכונים ומציאת מטופל בקלי קלות. יתרון רב הוא שניתן להיכנס אליה מכל מקום השירות אדיב ומהיר והמחיר אטרקטיבי.
אני חושבת שהיא מעולה ליועצים ומטפלים במגוון תחומים!

תמי עטיה

יועצת הוליסטית/נומרולוגית

quote

כמטפלת הוליסטית שנסחבת לקליניקה עם קלסר עבה המתעד עשרות טיפולים, שמחתי מאד לראות שיש מערכת שיכולה לעזור.
נרשמתי לניסיון. הכנסתי את פרטי המטופלים שלי ואם הייתה לי שאלה או בקשה נציגי המערכת ענו לי במהירות, באדיבות ועשו ככל שניתן בכדי להסביר ולייעל ממש On line את מסכי המערכת בכדי שאוכל לעבוד נעים יותר ונכון יותר.
ניתן להכנס למערכת מהנייד, ניתן להזין מועדי ארועים חוזרים ביומן, לתעד את פרטי המטופל בסטטוסים שונים בצורה יעילה וטובה מאד, טיפולים ועוד.
כמובן שבתום תקופת הניסיון רכשתי את החבילה השנתית, היא טובה לי בכדי לראות את תיק המטופל במסך מול עיני ולתיעוד מלא, היא טובה לצורך הבירוקרטי ויש תמיכה מצוינת.
חשוב לציין שהמערכת מקפידה על גיבוי וחיסיון מטפל מטופל וזה חשוב!
תודה רבה ליוצרי ומתחזקי מערכת “טיפולוג”!

טל פרי

מטפלת הוליסטית
www.taltherapy.com

האמת שבהתחלה חששתי מאחר ואני עד היום עבדתי עם יומן ולא במחשב ולאחר ההתחברות לתוכנת טיפול וקבלת הדרכה מאוד יסודית ומלאת סבלנות אני ממש רוצה להמליץ על התוכנה!!!
תוכנה ידידותית מאד! קלה להפעלה והכי חשוב יש בה כל מה שצריך לעסק!
מאוד מרוצה מתחילתה של דרך חדשה!
ממליצה בחום! תודה רבה!

הגר אוחנה

יופי ואסתטיקה מתקדמת

quote
ממליצה בחום על טיפולוג והשרות הניתן בו-סדר ואירגון בקליניקה והכל במקום אחד🙂טיפולוג מסייע לי במעקב אחר פעילות הקליניקה: אירגון יומן מטופלים, תיעוד פגישות, תשלומים וחשבוניות. בכל פנייה אליהם פוגשים מענה אנושי נעים, מכיל ופרקטי לכל בעיה טכנית או אחרת.

רבקה סידרנסקי

עו"ס קלינית, פסיכותרפיסטית וקרימינולוגית קלינית

quote

רציתי להודות אבל גם להמליץ. לא על הרבה דברים בחיים אני יכול להגיד ששינו לי את החיים.
״טיפולוג״ הוא אחד מהם!
כל מילה שאוסיף מיותרת!
שרק ימשיכו…❤️

אילן דשאוני

פסיכולוג קליני וחינוכי