יתרונות התוכנה

טיפולוג הינה תוכנת "ענן" לניהול קליניקה, ידידותית, חכמה ומאובטחת המיועדת לכלל בעלי המקצוע העוסקים בתחומי הרפואה והטיפול.
התוכנה מספקת מגוון אפשרויות שיקלו עליכם הרופאים, המטפלים, מרפאות ומרכזי הטיפול לנהל את עבודתכם בצורה יעילה ונוחה תוך מתן מענה לצרכים המשפטיים, העסקיים והמקצועיים שלכם:

קלה ואינטואיטיבית לשימוש

לא רק אנחנו חושבים כך - גם הלקוחות שלנו אומרים זאת 🙂 טיפולוג קלה ונוחה מאד לשימוש והטמעה ואינה דורשת שום ידע מוקדם מלבד גלישה באינטרנט מכל מכשיר. לצפייה במסכי המערכת.

מגובה ומאובטחת בעלת תקן ISO-27799

טיפולוג עומדת בתקנות הרשות להגנת הפרטיות ובעלת תקן בינלאומי ISO-27799 מטעם מכון התקנים. התוכנה מגובה באופן שוטף וכוללת אפשרות של שמירת טיוטא בעת נפילת אינטרנט. לצפייה בדף אבטחת מידע.

יומן פגישות מתקדם

ניהול לוח שנה מלא באישור מס הכנסה הכולל אפשרות תיעוד מתוך האירוע, צפייה במספר יומנים במקביל, שיבוץ חדרים, תזכורת SMS ועוד...

ניהול מלא של תיקי מטופלים

טיפולוג מאפשרת ניהול מלא של כרטיסיות המטופלים הכוללת הסטוריית פגישות, קבצים, תשלומים, פגישות עתידיות שיוך למשפחה ועוד…

תוכנה רשומה לניהול יומן רופא

טיפולוג מאושרת לניהול יומן רופא ויומן מרפאה באופן ממוחשב מ.ר 214901. השימוש הינו פשוט ומתבצע כחלק מהעבודה השוטפת עם התוכנה.

הנהלת חשבונות, גבייה וסליקת אשראי

טיפולוג מאפשרת מבט שוטף אודות מאזן התשלומים של הלקוחות שלכם. כמו כן התוכנה מאפשרת הפקת חשבוניות דיגיטליות וסליקת אשראי כולל שמירת פרטי אשראי.

שליחת שאלונים למטופלים

התוכנה מאפשרת בניית שאלונים ושליחתם בצורה יזומה או אוטומטית למטופל לצרכים טיפוליים, להחתמה על טופס ולצרכי מחקר כולל ניתוח גרפי של התוצאות ובניית שדות מחושבים.

משוב מדריך / מטפל

טיפולוג מאפשרת להגדיר מדריך/מנחה לכל מטפל כך שכל מדריך יכול לצפות בתיעוד המפגשים של המודרכים שלו, לקבל הודעה על כל תיעוד ולכתוב משוב על בסיס המפגש המתועד.

במיוחד בשבילכם רופאים ומטפלים 🙂

מערכת טיפולוג מתפתחת ומשתדרגת בכל דקה בזכותכם ולמענכם והיא ניתנת להתאמה בהתאם לתחום המקצועי של כל אחד מכם.

נגישות מכל מקום 24/7

טיפולוג זמינה 24/7 מכל מכשיר המחובר לרשת האינטרנט: סמארטפון, טאבלט, מחשב נייח ונייד מכל מקום ובכל זמן.

ניהול משימות

טיפולוג מאפשרת לנהל משימות כלליות, לקבוע משימות לאחרים ולקבוע משימות המקושרות למטופלים מסויימים לרבות תאריכי יעד וסטטוס בוצע/לא בוצע.

טפסי סיכום ותבניות תיעוד מותאמות אישית

התוכנה מאפשרת יצירת טפסים עם כל סוגי השדות ( שדות חכמים משלימים טקסט, טקסט רגיל, תיבת בחירה, תמונה, שדה מסוג גליון אלקטרוני ועוד). ובניית תבניות תיעוד טקסטואליות בהתאמה אישית.

שירות לקוחות מסביב לשעון וליווי מלא בהטמעה

שירות הלקוחות שלנו כולל מענה אנושי 24/7 למקרים דחופים ותמיכה טכנית הכוללת הדרכות אישיות וליווי בהטמעה בשעות הפעילות.

התאמה לכל גודל קליניקה / מרפאה

טיפולוג מיועדת לכל גודל קליניקה / מרפאה בין אם אתם עובדים לבדכם או אם שותפים, בין אם הנכם מרפאה, מרכז טיפולי, עמותה, מוסד או ארגון.

שליחת תזכורות אוטומטיות למטפלים ב-SMS

התוכנה מאפשרת שליחת תזכורות SMS אוטומטיות בהתאם ללוח הפגישות המכילים קישור לאישור הגעה כך שתדעו תמיד יום לפני מי אישר ולמי צריך להתקשר כדי לוודא הגעה ולחסוך NO SHOW.

התאמה אישית מודולרית

התוכנה ניתנת להתאמה אישית עבור כל גודל קליניקה וכל מקצוע טיפולי לרבות טפסי סיכום ותבניות תיעוד. אנו נלווה אתכם בהגדרות המערכת כך שיתאימו בדיוק לצרכים המקצועיים שלכם.

חוסכים ומתיעלים

חוסכים זמן בניהול העסק, חוסכים בניירת ומעלים את אחוז הגבייה מלקוחות וזאת מבלי להחזיק שרתים וציוד יקר, ללא עלויות תחזוקה וללא עלויות הקמה!

מערך דוחות מתקדם ו-BI

התוכנה מכילה מגוון דוחות ניהוליים ודוחות מפורטים ובנוסף אנו מציעים רכיב דוחות מתקדם (BI (Business Intelligence הכולל דאשבורד למדידת ביצועים ודוחות מתקדמים.

ניהול קבצים עבור מטופלים ועובדים

טיפולוג מאפשרת העלאת קבצים, מסמכים, תמונות, קבצי קול ועוד מכל מחשב או סמארטפון לתוך כרטיס המטופל. אנו משתמשים ברכיב העלאה ייחודי הכולל התממשקות להעלאה מגוגל דרייב, דרופבוקס, וואן-דרייב ועוד

ניהול משכורות עובדים ושעון נוכחות

התוכנה מאפשרת להזין עבור כל עובד את מודל התשלום שלו ומאפשרת לכל עובד לתעד פעילויות שעשה ומגיע לו תשלום בעדם. כך בכל רגע נתון מקבלים אתם והעובדים שלכם דוח תשלום מדוייק לאותו חודש.

מערך הרשאות מתקדם

מערך הרשאות המותאם לעולם הטיפולי בו ניתן להגדיר לכל משתמש את ההרשאה המתאימה כך שיוכל לצפות אך ורק במטופלים הרלוונטים אליו. כמו כן ניתן למנוע צפייה בתיעוד הרפואי לעובדי אדמיניסטרציה.

נסו אותנו חינם ללא התחייבות וללא פרטי אשראי!​

לאחר הרשמה קצרה של כ-3 דקות תוכלו להתנסות ולקבל מאיתנו את כל התמיכה שתצטרכו ללא תשלום נוסף! לאחר הנסיון תוכלו להחליט אם לרכוש מנוי או לייצא את הנתונים שהזנתם לקובץ אקסל.

התכתבות עם המטופלים באמצעות וואטסאפ

שליחת וואטסאפ ישירות מהתוכנה דרך הסמארטפון או דרך המחשבת השולחני באמצעות WHATSAPP WEB.

מתן מרשמים ורשימת תרופות

הדפסת מרשם ישירות מתוך התוכנה ובחירה מתוך רשימת תרופות מוכנה עם כל הפרמטרים כך שפעולת המרשם לוקחת שנייה אחת!

ניהול פעילויות מול ספקים וניהול התחייבויות

עבודה מול גורמים משלמים חיצוניים ( קופות חולים, משרד הביטחון וכו' ) מקומות טיפול וגורמים שיווקיים.

תו אתר אינטרנט נגיש

אתר מונגש ותוכנה מונגשת

אתר הבית שלנו וכן התוכנה מונגשת לבעלי מוגבלויות

נשמע מתאים נכון? השאירו פרטים ונשמח לנספר לכם עוד...

30 יום ללא התחייבות!