טיפולוג לרופאים ומרפאות

מהי מערכת טיפולוג?

טיפולוג הינה תוכנת “ענן” אינטרנטית המאפשרת לנהל כל מרפאה או מרכז רפואי בצורה מאובטחת, ידידותית ויעילה תוך עמידה בצרכים המשפטיים, העסקיים והמקצועיים שלכם.

לאחר הליך רישום קצר תוכלו גם אתם לנהל בקלות את פרטי המטופלים, לקבוע תורים, לתעד את מהלך הטיפולים, לשלוח טפסים, לנהל תשלומים ולסלוק אשראי. כל זאת תחת מערכת אינטרנטית נגישה ומאובטחת וללא צורך בהוצאות תחזוקה נוספות.

התוכנה נגישה מכל מכשיר המחובר לאינטרנט ומאפשרת ניהול מגוון רחב של פונקציות טיפוליות כגון ניהול תיקי מטופלים וירטואליים, ניהול הסטוריית הטיפולים והרשומות הרפואיות, יומן פגישות ושיבוץ חדרים, העלאת קבצים, יומן רופא (באישור מס הכנסה), ניהול חשבונות וגבייה, תזכורות SMS, הודעות WHATSAPP, ניהול יומן טיפולים ממוחשב, ניהול גורמים מממנים (קופ"ח, התחייבויות ביטוחים) משכורות עובדים, שעון נוכחות ועוד. 

מערכת טיפולוג עומדת בדרישות המהותיות של חוזר מנכ"ל משרד הבריאות מחודש דצמבר 2019 בנושא שינוי, תוספת ותיקון רשומת מטופל ממוחשבת (סעיף 13.2 לחוזר): מערכת טיפולוג מתעדת בקובץ LOG את סיכומי המפגש המוזנים על ידי המשתמש למערכת וכן שינויים שמבוצעים בהם לאחר מכן על ידי המשתמש.

למי מתאימה המערכת?

טיפולוג מתאימה לכל בעלי המקצוע העוסקים ברפואה ובטיפול אם באופן פרטי בקליניקות ואם במרפאות, במרכזי טיפול, ארגוני מטפלים, בתי ספר למטפלים, מוסדות, עיריות ועמותות. 

בזכות היותה מערכת לניהול ותיעוד אישי של קשר מטפל-מטופל ובזכות היכולת להתאימה באופן אישי לצרכים המקצועיים שלכם (סוגי מפגשים, תבניות תיעוד, מחירונים ועוד…) תמצאו בין אלפי המשתמשים שלנו מרכזים רפואיים, רופאים עצמאיים ועוד מאות מוסדות

בנוסף, מציעה המערכת לקליניקות, בתי רופאים, מרכזי מטפלים, ארגונים ומוסדות טיפול, מגוון אפשרויות התורמות בצורה משמעותית להתייעלות הארגון, שיפור מקצועיות הרופא ושדרוג יכולת המעקב והשליטה.

מדוע חשוב לתעד את הסטוריית הטיפולים?

מומלץ לתעד טיפולים על מנת שתוכלו לנהל בקלות את פרטי המטופלים שלכם, ולבצע מעקב שוטף אחרי תהליכי עבודתכם. כמו כן חוק זכויות החולה שחוקק בשנת 1996 קבע כי על מטפל חובה לנהל תיעוד לגבי כל מטופל, וזכותו של המטופל לקבל מידע מרשומה זו ( “חוק זכויות החולה התשנ”ו-1996”, פרק ה’, סעיף 17 http://www.health.gov.il )  בנוסף, תיעוד טיפולים הוא חלק ממסגרת פוליסת ביטוח אחריות מקצועית למטפלים.

כיצד טיפולוג מסייעת לשמירה על חסיון המטופלים שלי?

אנו בטיפולוג מבינים כי מעל הכל חשובה חסינות המידע אודות המטופלים שלכם!
טיפולוג מובילה בשוק בתחום אבטחת המידע, ומשתמשת במיטב הידע והטכנולוגיות המתקדמות בשוק לצורך אבטחה וגיבוי של המידע. המערכת רשומה במאגרי המידע במשרד המשפטים בהתאם לחוק הגנת הפרטיות.

למידע נוסף אודות אבטחת המידע במערכת טיפולוג

איך מצטרפים? חינם וללא כל התחייבות!

כל נרשם מקבל מייד עם סיום ההרשמה חודש התנסות חינם. תהליך הרישום למערכת טיפולוג הינו קצר, פשוט וללא כל התחייבות! כמו כן לא תידרשו במהלכו להזין פרטים של אמצעי תשלום.

בסיום תקופת ההתנסות, תוכלו לבחור אם להמשיך ולעבוד עם מערכת טיפולוג. במידה ותבחרו שלא לרכוש חבילת שימוש להמשך עבודה שוטפת, תוכלו להדפיס או לייצא את כל הנתונים למחשב הפרטי שלכם.
לחצו כאן עוד היום להרשמה, ובתוך דקות ספורות תתחילו לעבוד עם מערכת טיפולוג.

למה לבחור את טיפולוג למרפאה שלכם?

ניהול חשבונות, גבייה ואשראי

טיפולוג מאפשרת מבט שוטף אודות מאזן התשלומים של הלקוחות שלכם. כמו כן התוכנה מאפשרת הפקת חשבוניות דיגיטליות וסליקת אשראי כולל שמירת פרטי אשראי.

יומן רופא ממוחשב

טיפולוג מאושרת לניהול יומן רופא ויומן מרפאה באופן ממוחשב מ.ר 214901. השימוש הינו פשוט ומתבצע כחלק מהעבודה השוטפת עם התוכנה.

מגובה ובעלת תקן ISO-27799

טיפולוג עומדת בתקנות הרשות להגנת הפרטיות ובעלת תקן בינלאומי ISO-27799 מטעם מכון התקנים. התוכנה מגובה באופן שוטף וכוללת אפשרות של שמירת טיוטא בעת נפילת אינטרנט. לצפייה בדף אבטחת מידע.

ניהול מלא של תיקי מטופלים

טיפולוג מאפשרת ניהול מלא של כרטיסיות המטופלים הכוללת הסטוריית פגישות, קבצים, תשלומים, פגישות עתידיות שיוך למשפחה ועוד…

מתן מרשמים ורשימת תרופות

לאחר הרשמה קצרה של כ-3 דקות תוכלו להתנסות ולקבל מאיתנו את כל התמיכה שתצטרכו ללא תשלום נוסף! לאחר הנסיון תוכלו להחליט אם לרכוש מנוי או לייצא את הנתונים שהזנתם לקובץ אקסל.

טפסי סיכום מותאמים אישית

התוכנה מאפשרת לכם לייצר טפסים עם כל סוגי השדות ( שדות חכמים משלימים טקסט, טקסט רגיל, תיבת בחירה וכו') ובניית תבניות תיעוד טקסטואליות בהתאמה אישית.

שירות, תמיכה וליווי בהטמעה

שירות הלקוחות שלנו כולל מענה אנושי 24/7 למקרים דחופים ותמיכה טכנית הכוללת הדרכות אישיות וליווי בהטמעה בשעות הפעילות.

נגישות מכל מקום 24/7

טיפולוג זמינה 24/7 מכל מכשיר המחובר לרשת האינטרנט: סמארטפון, טאבלט, מחשב נייח ונייד מכל מקום ובכל זמן.

קלה ואינטואיטיבית לשימוש

לא רק אנחנו חושבים כך - גם הלקוחות שלנו אומרים זאת 🙂 טיפולוג קלה ונוחה מאד לשימוש והטמעה ואינה דורשת שום ידע מוקדם מלבד גלישה באינטרנט מכל מכשיר. לצפייה במסכי המערכת.

השאירו פרטים ונספר לכם עוד..​