ארגונים ומרכזי טיפול ממליצים על המערכת

מכון דרכים - המרפאה לפסיכולוגיה רפואית ברחובות

"צוות המטפלים והמטפלות במכון משתמשים במערכת טיפולוג באופן שמשפר את איכות השירות שמעניק צוות המרפאה ומקל באופן משמעותי על היבטים בירוקרטים כמו סליקה, הפקת חשבוניות, שליחת שאלונים למטופל וריכוז דו"חות עבור מנהלי המכון.העובדה שהמערכת מבוססת ענן, מאפשרת חופש נרחב בתיעוד המפגשים שיכול להתבצע מהבית, מהמחשב הנייד ואפילו תוך כדי הפגישה. בהיבט הניהולי, מערך ההרשאות נוח לשימוש ומאפשר ניהול יעיל ומדויק למנהלי המכון וצוות המדריכים.

ממליצה בחום לכל ארגון טיפולי".

פטריסיה מן בוטבול

פסיכולוגית רפואית מומחית – מדריכה | מנהלת מכון דרכים המרפאה לפסיכולוגיה רפואית
https://www.drachimclinic.com

מכון טמיר לפסיכותרפיה

״מרכז הפעו"ט הינו מרכז רב תחומי לגיל הרך הפועל בטירת כרמל כבר ארבעה עשורים, מתפתח ומשתכלל כל הזמן. המרכז כולל מספר מחלקות טיפוליות: יחידה להתפתחות הילד, טיפולים רגשיים, הדרכות להורים וילדים ועוד.
מרכז הפעו"ט עובד עם תכנת טיפולוג כבר שנים לשביעות רצוננו המלאה. התכנה משרתת את היחידה להתפתחות הילד כמו גם מחלקות אחרות במרכז.
התוכנה לניהול טיפולים על ענן הינה בעלת ממשק נוח, בהיר ונגישה מאוד לצוות רחב שנכנס עושה בה שימוש ממכשירים אישיים וסלולריים. זה מאד מקל על העבודה התומכת את הטיפולים. עם זאת, המידע נשמר באופן מאובטח וחסוי.

אנשי התמיכה והפיתוח זמינים מאוד לפתור בעיות וגם פתוחים לשמוע על צרכים חדשים הוספת מענים לתוכנה."

ד"ר ענת בר

מנהלת תחום הגיל הרך טירת כרמל ומייסדת מרכז הפעו"ט
https://hapaotcenter.org.i/

מכון טמיר לפסיכותרפיה

מכון טמיר לפסיכותרפיה

״בשנת 2019 בחרנו, במכון טמיר לפסיכותרפיה, להטמיע את מערכת טיפולוג בארגון, מה שחייב תהליך הדרגתי, רב שכבתי מורכב ומאתגר. זכינו לתמיכה ואוזן קשבת, חשיבה משותפת, מענים מהירים ומקצועיים וסובלנות מרובה. המלצה חמה על יאיר וצוות טיפולוג״.

איתן טמיר

M.A בפסיכולוגיה ופסיכותרפיסט | ראש מכון טמיר לפסיכותרפיה
www.tipulpsychology.co.il

ניצן הורים רויטל גנץ

ניצן הורים

“ניצן הורים” הינו מרכז הדרכה והעצמה להורים עם לקויות לידה, קשיי קשב וריכוז, קשיי תפקוד והסתגלות.
המרכז משמש בית חם ומרכז מקצועי רב- מערכתי למשפחות. לכל משפחה מותאמת תכנית התערבות רב ממדית, והיא נתמכת על ידי מספר רב של אנשי מקצוע מתחומים שונים.
לשם כך, חיפשנו במשך זמן רב מערכת שתאפשר תיעוד שוטף ונגיש, שיאפשר שמירה על המידע, כמו גם תקשורת שוטפת בין אנשי המקצוע, לצד שמירה על חיסיון וחשאיות.
כשנתקלנו במערכת טיפולוג, הבנו מייד שניתן להפסיק ולחפש. המערכת חכמה מאוד ופשוטה מאוד בו זמנית- ומכאן כוחה. היא ידידותית למשתמש, אינטייליגנטית ועונה על הרבה מאוד צרכים. נראה כי בתהליך בניית המערכת חשבו מראש על כל פרט, והיא כמעט שאינה דורשת הסבר והדרכה מוקדמים.
מאז הטמעתה של המערכת (בקלות יתירה ובזמן קצר ביותר), שודרג התיעוד שלנו ב”ניצן הורים”, והתקשורת בין אנשי הצוות הפכה ליעילה, מקצועית ומהירה ביותר. בנוסף, ולא פחות חשוב הצוות כולו הם אנשים נותני שירות, אוהבי אדם, מסבירי פנים וערכיים- תענוג לעבוד איתם.
הפיילוט ב”ניצן הורים” הרצליה הצליח בצורה יוצאת דופן ושביעות הרצון הייתה כה גבוהה, עד שהחלטנו להרחיב את המערכת ולהטמיעה גם במרכזים הנוספים של “ניצן הורים” (בכרמיאל, בראשון לציון, באשדוד ובמרכזים שייפתחו בעתיד במקומות נוספים)
אנחנו ממליצים בחום על השימוש בטיפולוג.

רויטל גנץ

מנהלת ארצית "ניצן הורים"

העמותה לקידום החינוך בת"א-יפו

שלום רב,
אני מנהלת את הצוות הטיפולי בעמותה לקידום החינוך בת"א-יפו.
אנו משתמשים בתוכנת טיפולוג מספר שנים ואני רוצה לציין את יתרונות התוכנה והצוות הטכני המלווה.
התוכנה הינה ידידותית מאד וקלה להפעלה גם לאנשים שבאים ללא כל רקע במחשבים.
בנוף, השימוש מאפשר חתכים וקבלת מיד באופן נגיש ונוח לפי הצורך של המשתמש.
כמנהלת, יש לי גישה לתיקי הפונים ואני יכולה לעקוב אחר התיעוד של העובדות.
בנוסף, הצוות של החברה מאד שירותי ונעים, שמח להסביר ולתת מענה. קיבלנו מספר םעמים הדרכה לצוות. בנוסף, שאלות שעלו בהתחלה בנוגע להתאמת התוכנה לצרכי המערכת, נענו תמיד בסבלנות וקיבלנו מענה לצורך שעלה.
עד כה לא נתקלנו בתקלות.
בנוסף, התוכנה שמורה ומוגנת, שמישה לכל עובדת מכל מקום ומכל מחשב/ טלפון.
המחיר כל משתמש אינו יקר מדי וניכר שהתוכנה הפכה להיות חלק בלתי נפרד מהארגון שלנו.
אני ממליצה בחום על שימוש בתכנת טיפולוג.

שרית גולנזר

ראש תחום טיפול בעמותה לקידום החינוך ת"א-יפו

בולבי המרכז לטיפול וחינוך באמצעות בעלי חיים

במרכז בולבי לטיפול וחינוך בעזרת בעלי חיים, חיפשנו פתרון כולל ומאובטח עבור ניהול היסטוריית הטיפולים ועבור מעקב שוטף מול הלקוחות והספקים שלנו. מערכת טיפולוג סיפקה לנו מענה מקיף ויעיל המותאם בדיוק לצרכים שלנו. המערכת מאובטחת ומאפשרת לשמור על חיסיון רפואי מלא. מתחילת העבודה עם המערכת חסכנו שעות רבות של ניהול אדמינסטרטיבי, והקלנו על תהליך התיעוד והמעקב עבור המטפלים והמנחים שלנו. כמו כן, על-ידי תקשורת של משובים ממוחשבים בין המנחים לבין המטפלים בשטח, התאפשר לנו להעלות מאוד את רמת ההנחיה המקצועית ואת יכולת הפיקוח על עבודתם של המטפלים.
כיום אנו עובדים עם המערכת באופן שוטף עבור ניהול הפעילות הפנים ארגונית, ואנו מנהלים ביעילות רבה את העבודה השוטפת מול הספקים שלנו כגון קופ”ח מכבי, הספארי ברמת-גן, פינת החי בכפר הירוק וכו’. כל ספק מקבל בסוף החודש דו”ח מסודר, ובו פירוט של דרישות הגבייה או התשלום.
אנו ממליצים בחום על העבודה עם המערכת הן מבחינת אפשרויות המערכת עצמה, והן בזכות השירות וההתמיכה בתהליך ההטמעה ובעבודה השוטפת.

רוני רדו

מנכ”ל מרכז בולבי לטיפול וחינוך באמצעות בעלי חיים בע”מ
www.bowlby.co.il

gaya מרכז טיפולי רב תחומי לילדים, מתבגרים ומבוגרים

צוות טיפולוג היקר, אנחנו כבר קצת יותר משנה עובדים איתכם ורציתי לתת המלצה חמה עליכם!
אני מנהלת את מרכז גאיה, מרכז טיפולי של כ 20 מטפלים
הכנסת התוכנה עשתה שינוי מהותי בהתנהלות שלנו, חסכתם לנו המון זמן של אדמיניסטרציה,
גביית התשלום מתנהלת בצורה חלקה ומעולה בלי צורך לדבר עם כל לקוח ולקוח,אין יותר חובות בעסק, הכל מסודר, אין טעויות, אי הבנות ומחלוקות עם מטופלים!

פשוט שווה כל שקל, עשיתם לנו ממש מהפך בעסק
תודה!

איילה שנער

מנהלת מרכז גאיה
www.gaya-center.co.il

מרפאה פסיכולוגית

אנו, פסיכולוגים ופסיכולוגיות ב’מרפאה פסיכולוגית’ משתמשים במערכת טיפולוג ומפיקים ממנה רבות.
ראשית האפשרות המבורכת והנוחה לעדכן ולסכם פגישות טיפוליות בצורה מאובטחת ומכל מקום (בית, משרד), תוך שימוש בתבניות נוחות ומותאמות לפסיכולוגים, כולל רשומות, גורם מפנה, אבחנה ועוד.
כמו כן המערכת מסייעת רבות לתהליך הליווי וההדרכה המקצועית. מדריך במרפאה יכול לעקוב אחר סיכומי המודרך (על ידי הרשאה מיוחדת), תוך כדי התייחסות לתכני הטיפול.

המערכת מאפשרת לנו פלטפטורמה נוספת ומעודכנת לשיח מקצועי פורה, אשר מותאם לעידן האלקטרוני והאינטרנטי בו כולנו חיים. יתרון נוסף של המערכת קשור ביכולת לשלוף מידע בקלות ומכל מקום, בתצורת דוחות או גרפים.
ממליץ בחום.

אורן להק

פסיכולוג רפואי מומחה. מנהל ‘מרפאה פסיכולוגית’.
www.psyclinic.co.il

עזר מציון בית אורנית

עזר מציון - בית אורנית

כרכזת טיפולים ב"בית אורנית" חטיבת הסרטן של עמותת "עזר מציון", ברצוני להמליץ בשם העמותה והמטפלים על השימוש בתוכנת טיפולוג.
מדובר בתוכנה המאגדת בתוכה אינפורמציה נרחבת אודות הטיפולים הרגשיים שמתקיימים.
כרכזת הטיפולים, התוכנה מאפשרת לי להיות במעקב וראיה כוללת של כלל הטיפולים במרכז. התמיכה הטכנית השוטפת והקשר הישיר מסייע מאוד לתפעול התוכנה ולהכרותה.
ממליצה מאד!

לימור רז

עו"ס קלינית, בית אורנית

מכון ורשביאק

סוף כל סוף לא צריך לסחוב תיקי מטופלים בנוסף מחשב, משחקים ושאר אביזרים במעבר ממקום למקום.
מערכת פשוטה ללא דפים המאפשרת שמירה על מעקב מכל מקום, שמירה על מידע משמעותי מבלי לתייק ולתייק ומבלי לבזבז מקום אכסון.
יותר מכך, בעזרת המערכת, לא צריך להגיע עם ערימת תיקים להדרכה, ניתן לדעת בכל נקודת זמן כמה מטופלים יש לכל עובד, לחלק מעמסות , לעקוב אחר התשלומים.
ממש תענוג!

איל ורשביאק

פסיכותרפיסט – מדריך
מנהל מכון ורשביאק

המרכז לגיל הרך פרדס חנה כרכור

מאז שהכנסנו את מערכת “טיפולוג” לצורך תיעוד הטיפולים במרכז לגיל הרך בפרדס חנה כרכור התיעוד הפך קל יותר, נוח ונגיש עבור המטפל ושותפים מורשים לתיק.

הממשק נוח וידידותי למשתמש, גם מטפלים חדשים שהצטרפו ולא היו בתקופת ההטמעה במרכזינו החלו להשתמש במערכת ללא קושי.

כל מטפל שביקש לעבוד עם טמפלט אישי- ניתן להכניס עבורו למערכת וכן לערוך ולהכניס שינויים בקלות.
קיבלנו ליווי אישי בתקופת ההטמעה של המערכת, שרות נגיש ויעיל לאורך כל הדרך, וכן התאמות לצרכים של המרכז הטיפולי.
אנו נהנים ועושים שימוש גם בלוח המודעות של “טיפולוג” כאמצעי להעברת מסרים צוותים.

אנו ממליצות בחום על העבודה עם “טיפולוג” והצוות שתומך במערכת!
בברכה

יונה רוט

רכזת צוות המרכז לגיל הרך פרדס חנה כרכור

תמר שבח

מנהלת המרכז לגיל הרך פרדס חנה כרכור

מרכז הפעו”ט טירת כרמל

מרכז הפעו”ט הינו מרכז טיפול והעשרה אשר מטפל, מדריך ומלווה משפחות וילדים בטירת הכרמל. חיפשנו במשך זמן רב מערכת ניהול מידע שתתן לנו אפשרות לנהל את תיקי המטופלים שלנו תוך הסתכלות על ההיסטוריה הטיפולית ויכולת לנהל קשר רציף בין המטפלות. בנוסף חיפשנו מערכת שבה כל משתמש חשוף רק למידע הרוולנטי לעבודתו – מזכירה, מטפלת ומנחה. בטיפולוג מצאנו את כל אלו ועוד. המערכת ידידותית, אינטואיטיבית ומאפשרת התחברות אליה בכל מקום שבו יש חיבור לאינטרנט.
עוד נאמר שצוות התמיכה של טיפולוג הוא מקצועי, יעיל וזמין וכל שאלה או קושי נענים באופן מייטבי.
אנחנו ממליצות בלב שלם על המערכת

ענת בר

מנהלת, מרכז הפעו”ט טירת כרמל

שרון שפיר

רכזת היחידה לטיפול התפתחותי, מרכז הפעו”ט טירת כרמל

שפ"מ עמק חפר

אחרי חששות רבים גם אנחנו, בשירות הפסיכולוגי המשלים בעמק חפר (שפ"מ), החלטנו שהגיע הזמן לעבור לתוכנה ממוחשבת. הצורך עלה לנוכח ריבוי מטפלים ומטופלים וכן ועל מנת לנהל את השימוש בחדרי הטיפול באופן מאורגן. לאחר תהליך למידה קצר התחלנו להשתמש בתוכנה בקלילות ובזריזות. מערכת טיפולוג הוכיחה את עצמה כמערבת ידידותית וקלה לשימוש. לאחר תקופת הסתגלות קלה כולנו הסכמנו כי התוכנה שדרגה אותנו באופן משמעותי. התוכנה שיפרה את היכולת שלנו לעקוב אחר הפניות שמתקבלות, אחר טיפולים קיימים וכמובן אפשרה לנו לנהל יומן ומערכת חדרים בצורה קלה ונוחה.
העובדה שמדובר בתוכנה אינטרנטית מאפשרת לנו שימוש בכל זמן נתון ומכל מחשב ו/ או טלפון נייד, ומבחינתנו זה פלוס משמעותי. בנוסף צוות התמיכה באתר, זמין ונותן שירות מקצועי ומהיר.
אנו ממליצות בחום על המערכת.

עדי נזריאן בז'ה

רכזת שפ"מ עמק חפר

מכון קשב רב

אני רוצה להביע את הערכתי ושביעות רצוני מהמערכת. מרכז קשב רב הוקם לפני 8 שנים ובמהלך תקופה זו עבדנו עם 3 מערכות שונות קודם המעבר לטיפולוג. מהנסיון שצברנו, אנחנו יכולים להעיד כי המענה שמערכת טיפולוג נותנת עבור הצרכים של המכון הכולל מספר רב של אנשי צוות הוא מצוין ועולה בעשרות מונים על כל מערכת אחרת שעבדנו איתה.

המערכת נוחה ופשוטה לניהול לקוחות, אך בו בעת מציעה שלל של אפשרויות המותאמות במיוחד לצרכים של טיפולים רגשיים. נראה כי בתכנון ופיתוח המערכת נלקחו שיקולים רבים הרלוונטים לסוגיות טיפוליות, מבלי להפוך את המערכת למורכבת מידי לשימוש.

מעבר לכל זאת, אנו רוצים להודות ולשבח את הליווי הצמוד והסבלנות של יוסי אשר אמון על התמיכה הטכנית, אשר תמיד מציע פתרונות מהירים ויעילים בבקיאות רבה בעבודת המטפל וכמובן במערכת הממוחשבת.
תודה!

דן ברזילי, מנהל המכון

המים של יעל

המים של יעל

שלום אני יעל ישראלי לאחרונה פתחתי בריכה טיפולית, חיפשתי המון אחרי תוכנת ניהול של המתחם, עובדים מטופלים ועוד חברה חשפה אותי לטיפולוג וממש התלהבתי – יש פה כמעט הכול במקום במקום אחד. והכי חשוב זה יוסי האיש קשר שלי שכול בעיה וכול שאלה הוא מסביר בצורה נעימה וברורה אז אני רוצה להגיד תודה ליוסי על השירות הנעים ולטיפול שכול הזמן משדרגים תתוכנה שהיה לני הרבה יותר נוח

יעל ישראלי

האגף לטיפול בפרט – עירית פתח תקווה

מרכז יעוץ לנוער של האגף לטיפול בפרט בעירית פתח תקווה הוא מרכז לטיפול פסיכולוגי בבני נוער והוריהם. בשנת 2015 החלטנו לעבור לניהול פניות וטיפולים באופן ממוחשב ולאחר תקופת ניסיון בחרנו בטיפולוג ומאז אנחנו איתה.

כפסיכולוגים, נושא הסודיות היה בראש מעייננו, ואכן מצאנו בטיפולוג אפשרות ידידותית למשתמש אך גם כזו שנושא האבטחה מטופל בה היטב.

ממליצה בחום!

יעל מימון

פסיכולוגית אחראית מרכז יעוץ לנוער, עירית פתח תקווה

היחידה להתפתחות הילד-מתנ"ס באקה אלגרבייה

היחידה להתפתחות הילד מרכז המיועד לקידום התפתחות ילדים למען שיפור איכות החיים שלהם ושל משפחותיהם, ולמיצוי יכולותיהם במטרה לשלבם באופן מקסימלי בחברה, מתוך אמונה בזכותו של כל ילד לקבל טיפול רב-מקצועי ואיכותי נגיש ובשפת האם, היחידה מוכרת ע"י משרד הבריאות ומספקת שירותי: אבחון, טיפול, ייעוץ והדרכה לילדים עם קשיים התפתחותיים ולמשפחותיהם בגילאי 0-9 (בעיקר), ולעיתים עד גיל 18. בתחומי תקשורת, שפה ודיבור, ריפוי בעיסוק, פיזיותרפיה, עבודה סוציאלית, טיפול רגשי (תרפיה באומנות) .


לאחר ניסיונות רבים עם תוכנות אחרות בכדי לנהל את תיקי המטופלים ,כספים ,ובכדי לנהל קשר רציף ומעקב לטיפולים המבוצעים ביחידה ,שמענו על תוכנת טיפולוג ממרכזים אחרים ,ועל קלות ההטמעה שלה בין חברי הצוות ,ולמען האמת כל מה ששמענו קיבלנו אותו בתוכנה ,קלות השימוש בה ,מערכת ידידותית , גמישה שמאפשרת התחברות אליה מכל מקום שיש בו חיבור אינטרנטי.


להוסיף לכל זה ,את עוגן התוכנה, הצוות הטכני שמלווה וזמין באופן מידי ומקצועי שעוקב גם אחרי כל פנייה ,ובמיוחד יוסי שלזכותו ייאמר שהיחס והאדיבות והמקצועיות שבה הוא מטפל בפניות חוצה כל גבול


אמליץ בחום רב לכל ארגון שמעוניין לה שתדרג לתוכנה ממוחשבת

בורהאן דקה

מנהל היחידה להתפתחות הילד-מתנ"ס באקה אלגרבייה

הוועד למלחמה באיידס

אני שמחה להמליץ על המערכת שמסייעת לי בפשטות, בקלות ובנוחות לתעד פרטי מטופלים ושיחות טיפוליות. מעבר לממשק הנוח והנגיש , השירות הוא ידידותי וזמין עד מאד, כך שכל סוגיה נפתרת מיידית. שמחה להמליץ מאד לכל קולגה ואיש טיפול.

מור ארם

עובדת סוציאלית קלינית, הוועד למלחמה באיידס

"מזדקנים בכבוד", ומועדוניות הרווחה

שמי ענת שמאי, במקצועי תרפיסטית באומנות ,ובעמותה עובדת בשני פרויקטים:
 "מזדקנים בכבוד", ומועדוניות הרווחה ,אשר שתיהן נתמכות בתוכנת הטיפולוג.

תוכנת הטיפולוג נחשפה אלי רק כאשר נכנסתי לעמותה.
בתפקידיי האחרים מחוץ לעמותה ישנן מערכות שונות לאיסוף ורישום הנתונים.
יכולתי לראות את היתרון העצום בעבודה עם תוכנה מאוד פשוטה שמאפשרת גם למטפלים רגשיים שאינם תמיד טכנולוגיים, לעבוד בצורה מאוד קלה ופשוטה עם תוכנה ידידותית שתוכל לתת מענה לדיווח מסודר, שאינו חושף מידע שנמצא על מחשבים בעבודה, או חלילה אובדן של מחברות של העובדים שמתעדים לעצמם לאחר הפגישות השונות.

בעבודת המטפלים ,יש חשיבות רבה בהסתכלות לאורך תהליך ,לאורך תקופת זמן והטיפולוג מאפשר לבצע חיתוכים שונים שיכולים לתת מענה לזמן ולסוגי הטיפולים והתמיכה המערכתית שקיבל אותו מטופל- קשיש או ילד.
גם אפשרות שמירת מסמכים שונים לאותו מטופל, להעלות תמונות חשובות שיש בהן מן הרגישות- מקלות מאוד על שמירת מידע זה במחשב ציבורי או נייד שלנו המטפלים- ובכך לצמצם חשיפה ולקבל מידע מקיף אודות אותו מטופל.

גם האפשרות לרישום אישי רק של אותו מטפל מאפשר כמעין רפלקציה על אותו טיפול וחוסך למטפל זמן בכתיבה נוספת של אותו טיפול שאותו סיים- ובכך מסדר עבור אותו מטפל גם את רשמיו האישיים שיוכל לקרוא לפני הטיפול הבא עם אותו אדם.

באמצעות הגדרות של גישה למטפלים השונים הנוגעים לאותו מטופל- הטיפולוג מאפשר לצוותים המקצועיים לחלוק את המידע שרלוונטי לשיתוף ולקבל תמונה עדכנית יותר לאותו מפגש שאליו מגיעים בלי צורך להיות בקשר טלפוני תמידי עם אנשי טיפול אחרים שלא תמיד יכולים להיות זמינים לשתף מידע.

ענת שמאי

מרכז רפאל – מרכז שיקומי לגוף ולנפש

לכל מאן דבעי,  כבר הרבה זמן שאנחנו ב"מרכז רפאל – מרכז שיקומי לגוף ולנפש" מחפשים את
התוכנה שתכיל את כל האופציות שאנחנו צריכים בכי להיות במעקב רציף ותיתן
עזרה ותמיכה למטופלים שלנו במהירות.
את "טיפולוג" הכרנו לפני למעלה משנה – ומשם הדברים רק הפכו ליותר פשוטים.

מרכז רפאל – הינו מרכז טיפולי אשר מתרכז בנפש ובגוף .
המרכז מציע שירותים מגוונים כגון :
CBT / NLP – 1. טיפול התנהגותי .
2. טיפול בטראומה – בהתמחות על טראומה במשפחה .
3. טיפול מים – הידרותרפיה, וואטסו, הילינג דאנס, וואטר דאנס .
4. טיפול התנהגותי בשילוב המים .
בטיפולים שאנו נותנים – אנחנו מתעסקים עם ניירת אינסופית של מילוי טפסים, מילוי
שאלונים, יצירת תהליכים מול המטופל, שיעורי בית של שניתנים למטופל, הצהרות,
מילוי דוחות שנפרסים ע"ג מספר מפגשים וכו… .
אחת הבעיות הכי גדולות – היא הניירת האינסופית והמעקב .

ב"טיפולוג" – קיבלנו את כל מה שאי פעם רצינו בשביל שכל האופרציה תהיה במקום
אחד – מהיר, איכותי, אמין ומילת המפתח היא – פשוט!
תוכנה שעוזרת לנו וחוסכת לנו את מרבית עבודת האדמיניסטרציה .
מהקמת כרטיס לקוח ע"י שליחת טופס למטופל שממלא אותו באופן אישי ונתוניו
נכנסים ישר למערכת .
הקמת סוגי מפגש – בטיפולים הנ"ל ישנם שיטות רבות ותהליכים רבים של טיפולים –
כל טיפול מלווה בטופס / הדרכה אחרת .
מהרגע שהקמנו את כל הטפסים / ההדרכות בסוגי המפגש – אין אנו מפספסים
אפילו פרט אחד! לעולם לא נמצאים בחוסר תהליך. הכול נמצא בכרטיס לקוח
במערכת .
ההפתעה הגדולה ביותר – שליחת שאלונים ללקוח .
מהותו של הטיפול ההתנהגותי – הינו שינוי של דפוסי התנהגות קיימים שלנו .
הכלי עזר הכי חזק בטיפול כזה הוא – שיעורי הבית שהמטופל מקבל .
מהרגע בו התחלנו לעבוד עם כלי השאלונים – השינוי שחל במטופלים ובמסגרת
הטיפול עצמו – מדהים !
אחת הבעיות הקשות ביותר ש"נלחמנו" עם המטופלים – הכנת שיעורי הבית .
מהרגע שהתחלנו לשלוח להם לינקים עם טפסים מוכנים והם ממלאים את זה ישירות
בנייד שלהם / במייל על מחשב – אנו רואים תוצאות מדהימות .
לדוגמא :
אחד התהליכים בטיפול הוא לשים לב לעיוותי חשיבה שאנו עושים במהלך היום .
המטופל מקבל טופס עם : סוגי רגשות, סוגי מחשבות, מקום למלא את האירוע, איך
הוא פעל ומה לפי דעתו היה צריך לקרות .
באותו הרגע שהסיטואציה מתקיימת הוא פותח וממלא ישר – ואנו יכולים לתת לו את
המענה המהיר ביותר, את התשובה הטובה ביותר, ובעיקר – את הלך הפעולה שלפי
דעתו היה צריך להתקיים .
דוגמא זו הינה דוגמא אחת מתוך שלל פעולות שהמערכת כוללת .

לסיכום, אני ממליץ בחום על מערכת "טיפולוג".
שלל ביצועים ופעולות שיקצרו את זמני העבודה, נוח, קל, פשוט, מספק ובעיקר עושה
את כל מה שאף מערכת לא סיפקה לי .
עליי לציין לשבח את יוסי מהתמיכה– שלימד, הדריך, הקשיב בסבלנות לצרכי המרכז,
הקים, בנה, נתן מענה בכל רגע נתון – תוך הקשבה ופתירת בעיות באופן המקצועי
והמהיר ביותר תוך שמירה על אנרגיה חיובית ואנושיות.
יש הרבה נותני שירות – אבל מה שמבדיל בין נותן שירות טוב לאילו שפחות – זה
תכנות האופי שהזכרתי למעלה !
ישר כח!

עומרי אחיאל, מנהל מרכז רפאל

מכללת סמינר הקיבוצים

מערכת טיפולוג משמשת אותנו באופן שוטף לניהול ומעקב אחר חלק מהטיפולים הנעשים במסגרת הלימודית של מכללת סמינר הקיבוצים.
המערכת מספקת פלטפורמה נוחה לנו ולסטודנטים להיות כל הזמן עם “היד על הדופק” מבחינת ניהול המטופלים, בקרה וניהול אחר שעות הסטאז’ של הסטודנטים וביצוע מעקב שוטף אחר מהלך הטיפולים ואופן התיעוד בהיבט המקצועי והתפעולי.
ממליצה בחום!

ד”ר מירי רוזנבוים

ראש ביה”ס ללימודים מתקדמים, מכללת סמינר הקיבוצים
www.smkb.ac.il