אודות מערכת טיפולוג

אודות מערכת טיפולוג

מהי מערכת טיפולוג?

טיפולוג הינה תוכנת “ענן” אינטרנטית המאפשרת לנהל כל מרפאה, מרכז טיפולי או קליניקה בצורה מאובטחת, ידידותית ויעילה תוך עמידה בצרכים המשפטיים, העסקיים והמקצועיים שלכם. 

התוכנה נגישה מכל מכשיר המחובר לאינטרנט ומאפשרת ניהול מגוון רחב של פונקציות טיפוליות כגון ניהול תיקי מטופלים וירטואליים, ניהול הסטוריית הטיפולים והרשומות הרפואיות, יומן פגישות ושיבוץ חדרים, העלאת קבצים, יומן רופא (באישור מס הכנסה), ניהול חשבונות וגבייה, תזכורות SMS, הודעות WHATSAPP, ניהול יומן טיפולים ממוחשב, ניהול גורמים מממנים (קופ"ח, התחייבויות ביטוחים) משכורות עובדים, שעון נוכחות ועוד. 

 

למי מתאימה המערכת?

טיפולוג מתאימה לכל בעלי המקצוע העוסקים ברפואה ובטיפול אם באופן פרטי בקליניקות ואם במרפאות, במרכזי טיפול, ארגוני מטפלים, בתי ספר למטפלים, מוסדות, עיריות ועמותות. 

בזכות היותה מערכת לניהול ותיעוד אישי של קשר מטפל-מטופל ובזכות היכולת להתאימה באופן אישי לצרכים המקצועיים שלכם (סוגי טיפולים, תבניות תיעוד, מחירונים ועוד…) תמצאו בין אלפי המשתמשים שלנו רופאים, פסיכולוגים, מטפלים בהבעה ויצירה, פיזיותרפיסטים, עובדים סוציאלים ועוד מגוון מטפלים פרא-רפואיים, מטפלים ברפואה משלימה, מאמנים אישיים, מגשרים, יועצים ועוד.

בנוסף, מציעה המערכת לקליניקות, בתי רופאים, מרכזי מטפלים, ארגונים ומוסדות טיפול, מגוון אפשרויות התורמות בצורה משמעותית להתייעלות הארגון, שיפור מקצועיות המטפל ושדרוג יכולת המעקב והשליטה.

טיפולוג למרכזי טיפול

ניהול הרשאות מתקדם, שיבוץ חדרים ומשמרות, אחידות בסיכום המפגשים, ניהול חשבונות והתחייבויות, התייעלות וחסכון בזמן כל הארגון תחת מערכת מידע אחת!

טיפולוג לרופאים ומרפאות

יומן רופא ממוחשב, טפסי סיכום חכמים החוסכים זמן! הפקת מרשמים בקליק, לוח שנה כולל אישורי הגעה להפחתת NO SHOW ראש שקט בקליניקה יעילה!

טיפולוג למטפלים יחידים

אנחנו יודעים שאתם מעדיפים לעסוק בטיפול ולא בניהול עסק... לכן טיפולוג כאן בשבילכם
כדי שתוכלו לקבוע, לתעד ולגבות בקלות
כל הקליניקה בכף ידכם!

מדוע חשוב לתעד את הסטוריית הטיפולים?

מומלץ לתעד טיפולים על מנת שתוכלו לנהל בקלות את פרטי המטופלים שלכם, ולבצע מעקב שוטף אחרי תהליכי עבודתכם. כמו כן חוק זכויות החולה שחוקק בשנת 1996 קבע כי על מטפל חובה לנהל תיעוד לגבי כל מטופל, וזכותו של המטופל לקבל מידע מרשומה זו ( “חוק זכויות החולה התשנ”ו-1996”, פרק ה’, סעיף 17 http://www.health.gov.il )  בנוסף, תיעוד טיפולים הוא חלק ממסגרת פוליסת ביטוח אחריות מקצועית למטפלים.

כיצד טיפולוג מסייעת לעמוד בדרישות החוק ולחסוך זמן וכסף רבים?

במערכת טיפולוג מושקעים מאמצים רבים בניהול אבטחת המידע המאוחסן במערכת כך שהתוכנה תעמוד בתקנות הרשות להגנת הפרטיות במדינת ישראל וכל המידע במערכת מגובה בצורה מאובטחת ומוצפנת.  כמו כן טיפולוג מוסמכת ע"י מכון התקנים הישראלי בתקן ISO-27001 ותקן ISO-27799 שהוא תקן בינלאומי לאבטחת מערכות מידע בתחום הבריאות. למידע אודות התקן מאתר ויקיפדיה: ISO-27799

כל רופא/מטפל שמתעד מידע הנוגע לטיפולים ומטופלים באופן ממוחשב מחויב בניהול ורישום מאגר מידע ולכן גם מחויב לעמוד בדרישות אבטחת המידע של הרשות להגנת הפרטיות. על כן טיפולוג הינה "המחזיקה במידע" האידיאלית (סעיף שיש למלא בעת רישום מאגר מידע) שכן היא עומדת בדרישות אלו וחוסכת לכם את הצורך ללמוד את דרישות אבטחת המידע שבחוק, לשכור אנשי מקצוע בתחום המיחשוב, לרכוש חומרה ותוכנה, לכתוב נהלי אבטחת מידע ועוד דרישות רבות הכרוכות בהשקעת זמן וכסף לא מבוטלים. 

 

למידע נוסף אודות אבטחת המידע ורישום מאגר מידע במערכת טיפולוג

איך מצטרפים? חינם וללא כל התחייבות!

כל נרשם מקבל מייד עם סיום ההרשמה חודש התנסות חינם. תהליך הרישום למערכת טיפולוג הינו קצר, פשוט וללא כל התחייבות! כמו כן לא תידרשו במהלכו להזין פרטים של אמצעי תשלום.

בסיום תקופת ההתנסות, תוכלו לבחור אם להמשיך ולעבוד עם מערכת טיפולוג. במידה ותבחרו שלא לרכוש חבילת שימוש להמשך עבודה שוטפת, תוכלו להדפיס או לייצא את כל הנתונים למחשב הפרטי שלכם.
לחצו כאן עוד היום להרשמה, ובתוך דקות ספורות תתחילו לעבוד עם מערכת טיפולוג.

נשמע מתאים נכון? השאירו פרטים ונשמח לנספר לכם עוד...

30 יום ללא התחייבות!

למה לבחור את טיפולוג לקליניקה שלכם?

קלה ואינטואיטיבית לשימוש

לא רק אנחנו חושבים כך - גם הלקוחות שלנו אומרים זאת 🙂 טיפולוג קלה ונוחה מאד לשימוש והטמעה ואינה דורשת שום ידע מוקדם מלבד גלישה באינטרנט מכל מכשיר. לצפייה במסכי המערכת.

מגובה ומאובטחת בעלת תקן ISO-27799

טיפולוג עומדת בתקנות הרשות להגנת הפרטיות ובעלת תקן בינלאומי ISO-27799 מטעם מכון התקנים. התוכנה מגובה באופן שוטף וכוללת אפשרות של שמירת טיוטא בעת נפילת אינטרנט. לצפייה בדף אבטחת מידע.

שירות לקוחות מסביב לשעון וליווי מלא בהטמעה

שירות הלקוחות שלנו כולל מענה אנושי 24/7 למקרים דחופים ותמיכה טכנית הכוללת הדרכות אישיות וליווי בהטמעה בשעות הפעילות.

התאמה לכל גודל קליניקה / מרפאה

טיפולוג מיועדת לכל גודל קליניקה / מרפאה בין אם אתם עובדים לבדכם או אם שותפים, בין אם הנכם מרפאה, מרכז טיפולי, עמותה, מוסד או ארגון.

נגישות מכל מקום 24/7

טיפולוג זמינה 24/7 מכל מכשיר המחובר לרשת האינטרנט: סמארטפון, טאבלט, מחשב נייח ונייד מכל מקום ובכל זמן.

התאמה אישית מודולרית

התוכנה ניתנת להתאמה אישית עבור כל גודל קליניקה וכל מקצוע טיפולי לרבות טפסי סיכום ותבניות תיעוד. אנו נלווה אתכם בהגדרות המערכת כך שיתאימו בדיוק לצרכים המקצועיים שלכם.

השאירו פרטים ונשמח לנספר לכם עוד...

30 יום ללא התחייבות!

טבלת השוואה בין טיפולוג למטפל יחיד וארגון מרובה מטפלים:

אפשרויות מערכתטיפולוג למטפלים פרטייםטיפולוג לבתי ספר למטפלים, מרכזי טיפול, ארגונים ומוסדות
ניהול פרטי מטופליםקייםקיים
תיעוד טיפוליםקייםקיים
ניהול תשלומיםקייםקיים
תיעוד פעילויות אישיות שאינן טיפולים (משמש גם כשעון נוכחות -הדרכות, הנחייה וכו’)קייםקיים
ניהול לוח שנה – CALENDARקייםלכל מטפל יומן משלו
שימוש בתבניות טיפול אישיות וטפסי תיעודקייםקיים
ניהול העבודה מול גורמים משלמים חיצוניים (קופות חולים, מרכזי ספא וכו’)קייםקיים
ניהול מקומות טיפולקייםקיים
ניהול סוגי טיפולים (אינטייק, אבחון, טיפול וכו’)קייםקיים
שימוש בדוחות וגרפיםקייםקיים
ניהול מקורות הפנייה אליכם (לצרכי שיווק)קייםקיים
ניהול עובדיםלא קייםקיים
ניהול הרשאות לפי סוגי משתמשים (אדמינסטרטור, מנהל אדמינסטרטיבי, מנחה, מטפל)לא קייםקיים
אפשרות מתן הערות מנחה על אופן התיעוד לצורך היזון חוזרלא קייםקיים
שימוש בהתראות עבור המצאות תעודות ואישורים לעובדים, למקומות טיפול וגורמי חוץלא קייםקיים
שימוש בלוח הודעות פנים ארגונילא קייםקיים
שימוש בדוחות מתקדמים עבור רואה חשבון וספקיםלא קיים קיים