אודותינו

תוכנת טיפולוג הינה החלוצה בתחום מחשוב הענן לקהילת הרפואה והטיפול בישראל ובהרבה מובנים הקדימה את זמנה…

הסיפור של טיפולוג התחיל בשנת 2008 עם הצורך לתעד טיפולים בעבור מרכז טיפולי על מסמכי WORD שהיו נמחקים ונשכחים להם מדי פעם בכל מיני מחשבים באוניברסיטה ובבית.  לאחר שיחה עם המנהלת האדמיניסטרטיבית של המרכז ועם המנכ”ל היה ברור לכל הצדדים כי מערכת ניהול פשוטה ונגישה תקל על עבודתם של המטפלים וההנהלה כאחד.

לאחר פיתוח ממושך והליך הטמעה קצר הם החלו במרכז לעבוד עם המערכת שבזכותה התפנתה למנהלת האדמיניסטרטיבית לפחות 1/3 משרה והיא כמובן לא הפסיקה להודות לנו. משהחלו המטפלים בעצמם לבקש שנפתח להם מערכת עבור הטיפולים הפרטיים שלהם הבנו כי כדאי למצא למערכת שם ולשווק אותה לכלל מקצועות הטיפול והרפואה בישראל. 

למה טיפולוג? השם טיפולוג מורכב מצמד המילים “טיפול” ו-“לוג” שבאנגלית ( LOG ) משמעותו כפועל רישום ביומן, תיעוד ביומן, לרשום. השם טיפולוג הינו סימן רשום במדינת ישראל.

המערכת פותחה מיומה הראשון בשיתוף מטפלים – למען מטפלים ואנו בהליך פיתוח ושיפור מתמיד בזכות הקשר החם עם לקוחותינו והתמיכה והפידבקים שאנו מקבלים.

המערכת מופצת, מנוהלת ומשווקת ע”י חברת קליניקליקס בע”מ.

פליקס גרצמן זל

משפחת טיפולוג מתגעגעת וזוכרת לנצח את פליקס גרצמן ז"ל – CTO, שותף וחבר.

פליקס היה חולה בניוון שרירים דושן, אך מעולם לא נתן למחלה ולגופו לעצרו. הוא היה אדם רחב אופקים, בעל ידע מעמיק בתחומים רבים וניחן ביכולות לימוד, ניתוח וחקר שלמעטים יש. למרות שמגיל צעיר היה מרותק לכיסא גלגלים ונזקק למכונת הנשמה כבר בגיל 25 הספיק רבות בחייו. פליקס היה יזם ומתכנת בחסד עליון ששורות קוד שתכנן וכתב תוארו על ידי עמיתיו כגאונות צרופה. בנוסף, שימש כפרשן וחוקר עצמאי המתמחה במערכות נשק, צבאות וגאו-פוליטיקה, שטובי המוחות והעיתונאים בארץ נעזרו בו. כתחביב עסק פליקס בהקמת גינות ירק ונוי והתמחה בזנים מיוחדים ומערכות השקייה. כל זאת הוא עשה עם תנועות ראש ואצבע אחת.

תודה פליקס על החוכמה, הציניות, הבדיחות, הידע, הטכנולוגיה, הרוגע והשקט.
תודה שעזרת לממש את החלום של טיפולוג ושהסכמת לעלות ביחד איתנו על רכבת ההרים של היזמות.
כל אפיון, מורכב ככל שיהיה, היה נסגר בשני משפטים כי הייתה בין כולנו הבנה מושלמת.
כתבת עשרות אלפי שורות קוד במקלדת וירטואלית ועוד התעקשת לא לקחת שום קוד מוכן אלא לכתוב הכל לבד. 
טביעות אצבעותיך הוירטואליות יהיו שזורות לעולם בתוכנה שהקדימה את זמנה עוד כש"ענן" רק הוריד גשם. 

פליקס נפטר ב-27.05.2020 בהיותו בן 39.
נוח על משכבך בשלום פליקס אוהבים ומתגעגעים ♥

בין לקוחותינו

השאירו פרטים ונשמח לספר לכם עוד...​